Polonyalı Grafik Tasarımcısı ve İllüstratör Igor MORSKI

🔴Polonya grafik tasarımcısı, illüstratör ve set tasarımcısı. Halen, son zamanlarda 3D olarak da fotoğraf manipülasyonuna, çizimine dayalı karışık medya grafik sanatına odaklanmaktadır. Devlet Güzel Sanatlar Yüksek Okulu'nda İç..


Polonyalı Grafik Tasarımcısı ve İllüstratör Igor MORSKI..


Polonya grafik tasarımcısı, illüstratör ve set tasarımcısı. Halen, son zamanlarda 3D olarak da fotoğraf manipülasyonuna, çizimine dayalı karışık medya grafik sanatına odaklanmaktadır..Polonya grafik tasarımcısı, illüstratör ve set tasarımcısı. Halen, son zamanlarda 3D olarak da fotoğraf manipülasyonuna, çizimine dayalı karışık medya grafik sanatına odaklanmaktadır.


Igor MORSKI, Poznań Devlet Güzel Sanatlar Yüksek Okulu'nda (şu anda Sanat Üniversitesi) İç Mimarlık ve Endüstri Ürünleri Tasarım Fakültesi'nden onur derecesiyle mezun oldu. 80’lerin sonlarında ve 90’ların başlarında, televizyon yayıncılığı, kültür ve yorum gösterileri için set tasarımı yaratan kamuya açık yayın kuruluşu Polish Television için çalıştı.

90'lı yılların başında sanatçı, “Wprost”, „Newsweek”, „Businesweek”, „Businesman Magazine”, „Manager Magazine”, „Charaktery”, „Psychologia dziś” veya son zamanlarda „Odak”. 


Şimdiye kadar yaklaşık 1000 illüstrasyon yarattı. Çalışmaları ayrıca düzenli olarak uluslararası dergilerde yer almaktadır (Amerikan „Deloitte Review”, Avustralya „Prevention”, „Money”, „ITB” ve „Men's Health”, “Womans Health, George). İletişim Sanatları Mükemmellik Ödülü (2008, 2010) ve Uygulamalı Sanatlar Ödülü (2010) dahil olmak üzere birçok prestijli ödülün sahibi oldu.

Igor MORSKI, ülkesinde bir grafik tasarım stüdyosu Morski Studio Graficzne'nin ortak sahibidir. Reklam sanatı Saatchi & Saatchi Singapore, Saatchi & Saatchi Sydney ve Abelson Taylor tarafından diğerleri arasında yaptırılmıştır.

Özel olarak, iki kız çocuğunun gururlu bir babasıdır. Geniş anlamda doğal bilimler, genetik, kozmoloji ve teorik fizik ile ilgileniyor. ⬤ (Çeviri: Google Translate)
---------------
Websayfası >>
Facebook >>
3D Çalışmaları / PDF >>
İllüstrasyonları / PDF >>
Sanat Çalışmaları / PDF >>
Kaynak >>