Aşkın AYRANCIOĞLU 19. Munzur Festivaline Konuk Oldu

🔴Tunceli’de bu yıl 19.’su düzenlenen ve 25 - 28 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilen “Munzur Kültür ve Doğa Festivali”ne davet edilen karikatür sanatçısı Aşkın AYRANCIOĞLU üç gün boyunca karikatürlerini..


Aşkın AYRANCIOĞLU 19. Munzur Festivaline Konuk Oldu..

Tunceli’de bu yıl 19.’su düzenlenen ve 25 - 28 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilen “Munzur Kültür ve Doğa Festivali”ne davet edilen karikatür sanatçısı Aşkın AYRANCIOĞLU üç gün boyunca karikatürlerini sergiledi ve çocuklarla karikatür çalışması gerçekleştirdi..


Tunceli’de bu yıl 19.’su düzenlenen ve 25-28 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilen“Munzur Kültür ve Doğa Festivali”ne davet edilen karikatür sanatçısı Aşkın AYRANCIOĞLU üç gün boyunca karikatürlerini sergiledi ve çocuklarla karikatür çalışması gerçekleştirdi.

Müzikten ekolojiye, felsefeden güzel sanatlara, tiyatrodan sinemaya, kadın atölyesinden çocuk atölyesine kadar birçok etkinliğin yapıldığı 19. Munzur Kültür ve Doğa Festivali’nde karikatürist Aşkın AYRANCIOĞLU 26, 27, 28 Temmuz tarihlerinde şehir merkezinde Munzur nehri kenarında bulunan Mameki Parkı’nda karikatürlerini sergilerken çocuklarla da karikatür çalışmaları yaptı. ⬤