13. Uluslararası Grafik Hiciv Sergisi 2019 Bucovina, Romanya Sonuçları

🔴Romanya'nın Bucovina şehrinde bu yıl 13.'sü yapılan "Uluslararası Grafik Hiciv Sergisi" karikatür yarışmasının sonuçları açıklandı. Konusu "Gerçek Gözler Gerçek Yalanları Anlar" (Real Eyes Realize Real Lies) olan yarışmanın..


13. Uluslararası Grafik Hiciv Sergisi 2019 Bucovina, Romanya Sonuçları..

◸Romanya'nın Bucovina şehrinde bu yıl 13.'sü yapılan "Uluslararası Grafik Hiciv Sergisi" karikatür yarışmasının sonuçları açıklandı. Konusu "Gerçek Gözler Gerçek Yalanları Anlar" (Real Eyes Realize Real Lies) olan yarışmanın birincilik ödülünü Pavel CONSTANTIN kazandı..◿


Romanya'nın Bucovina şehrinde bu yıl 13.'sü yapılan "Uluslararası Grafik Hiciv Sergisi" karikatür yarışmasının sonuçları açıklandı. Konusu "Gerçek Gözler Gerçek Yalanları Anlar" (Real Eyes Realize Real Lies) olan yarışmanın birincilik ödülünü Pavel CONSTANTIN kazandı.


Romanya'nın Bucovina şehrinde bu yıl düzenlenen ve konusu "Gerçek Gözler Gerçek Yalanları Anlar" (Real Eyes Realize Real Lies) olan "13. Uluslararası Grafik Hiciv Sergisi 2019" (The 13th International Exhibition of Satirical Graphic 2019 Bucovina, Romania) karikatür yarışmasının sonuçları belli oldu. Yarışmanın "Birincilik Ödülü"nü Romanya'dan  Pavel CONSTANTIN kazanırken, Birleşik Arap Emirlikleri'nden Sherif ARAFA "İkinci" ve Kanada'dan Frederick FONTAINE de "Üçüncü" oldu.  

Yarışmanın üç adet mansiyonunu ise şu çizerler kazandı. Alireza Kadim MOGHADDAM (İran), Goutsol OLEG (Beyaz Rusya) ve Liviu STANIA (Romanya).

Elektronik posta yoluyla eser kabul etmiş olan yarışmanın son katılım tarihi 31 Mayıs 2019'du. Bu yıl yarışmanın jürisinde Mihai PANZARU PIM, George LICURICI,  ve Ovidiu Ambrozie Borta BOA. ⬣ 

Kazananlar

1.'lik Ödülü- Pavel CONSTANTIN (Romanya)
2.'lik Ödülü- Sherif ARAFA (BAE)
3.'lük Ödülü- Frederick FONTAINE (Kanada)

Mansiyon
Alireza Karim MOGHADDAM (İran)
Goutsol OLEG (Beyaz Rusya)
Liviu STANILA (Romanya)
---------------
Rules (EN) >>
Yarışma Kuralları (TR) >>
Websayfası >>
Kaynak >>

1.'lik Ödülü:
Pavel CONSTANTIN
(Romanya)

2.'lik Ödülü:
Sherif ARAFA
(BAE)

3.lük Ödülü:
Frederick FONTAINE
(Canada)

Mansiyon:
Alireza Karim MOGHADDAM
(İran)

Mansiyon:
Goutsol OLEG
(Beyaz Rusya)

Mansiyon:
Liviu STANILA
(Romanya)