Ashvini MENON Bant Karikatür Sergisi Mumbai Hindistan..

🔴Ashvini MENON kişisel bant karikatür sergisi Hindistan'da açılacak. Hint Karikatürcüler Enstitüsü tarafından organize edilen bant karikatür sergisi 3 - 17 Ağustos 2019 tarihleri arasında açık kalacak. "Ecotism" Ashvini MENNON..


Ashvini MENON Bant Karikatür Sergisi Mumbai Hindistan..

Ashvini MENON kişisel bant karikatür sergisi Hindistan'da açılacak. Hint Karikatürcüler Enstitüsü tarafından organize edilen bant karikatür sergisi 3 - 17 Ağustos 2019 tarihleri arasında açık kalacak..


Ashvini MENON, "Ecotism" isimli kişisel bant karikatür sergisi Hindistan'da açılacak. Hint Karikatürcüler Enstitüsü tarafından organize edilen bant karikatür sergisi 3 Ağustos 2019 Cumartesi günü açılacak.

Sergi; Hindistan'ın Bengaluru şehrinde bulunan Hint Karikatür Galerisi'nde (Indian Cartoon Gallery) karikatür severlere sunulacak. Sergi 17 Ağustos 2019 Cumartesi gününe kadar görülebilir.

Bant Karikatür ve Karikatürcü Hakkında..

"Ekotizm", Ashvini MENON tarafından yaratılan ve Hindu'da yayınlanan haftalık bir bant karikatür serisi.
Söz konusu bant karikatürler Sunday Magazine dergisi ekinde yayımlandı. Şubat 2017'den Şubat 2019'a kadar 102 bant karikatür yayımladı. "Ekotizm" yalnızca Hindistan'da yaşanan sürdürülebilir kalkınma konularıyla ilgileniyordu. Karikatürler, Ashvini'nin insanların davranışlarını, konuşmalarını, sosyal medyadaki haberleri ve haberleri günlük olarak gözlemlemesinden esinlenmiştir.
Ashvini, örgün eğitimine Mumbai'deki Rachana Sansad Uygulamalı Sanat ve Zanaat Fakültesi'nde reklam ve grafik tasarım alanında başladı. Ayrıca, Ahmedabad Ulusal Tasarım Enstitüsü'nden Grafik Tasarım alanında yüksek lisans derecesi aldı. Daha sonra Ashvini, Hindistan, Microsoft'ta Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı olarak çalıştı.


2016'da anavatanı olan Mumbai'ye geri döndü ve küçük bir ekiple birlikte, anlamlı görsel tasarım projeleri üzerinde çalıştığı AMVDS'yi (www.amvds.in) kurdu. 


***

Dear Sir / Madam,

I am happy to inform you that IIC is organising an exhibition of Strip
Cartoons on ECOTISM by Mrs. Ashvini Menon, Mumbai, from 3rd to 17th
August 2019 at the cartoon gallery, Bengaluru, India.
Please find the attached invite.
Thanking you.
Regards

V.G.Narendra,
Managing Trustee,

Indian Institute of Cartoonists,
#1, Midford House, Midford Gardens,
Off M.G.Road, Bangalore-560001
Ph:080-41758540, Mobile:9980091428

WebSite:http://cartoonistsindia.com/htm/home.htm
E-mail: info@cartoonistsindia.com
        cartoonistsindia@gmail.com
http://www.facebook.com/iic4u

https://en.wikipedia.org/wiki/Indian_Institute_of_Cartoonists
---------------
WebSite >>
Facebook >>

Wikipedia >>