4. Ulusal Antalya Organize Sanayi Bölgesi Karikatür Yarışması 2019'un Finale Kalan Eserler Belirlendi

🔴"Geleceğin Fabrikaları" başlığı altında gelen eserlerden 31'i finale seçilirken; özel konu olan "İş Sağlığı ve Güvenliği" başlığı altındaki bölümde ise 18 karikatür finale kaldı. eserler 11 Temmuz'a kadar askıda kalacak. Bu tarihten sonra..


4. Ulusal Antalya Organize Sanayi Bölgesi Karikatür Yarışması 2019'un Finale Kalan Eserler Belirlendi..

Yarışma iki bölümde düzenlendi. Ana konu olan "Geleceğin Fabrikaları" başlığı altında gelen eserlerden 31'i finale kalırken; özel konu olan "İş Sağlığı ve Güvenliği" başlığı altındaki bölümde ise 18 karikatür finale kaldı..

Finale kalan bu karikatürler 11 Temmuz 2019 Perşembe günü saat 17.00’a kadar itiraza açık olup, bu tarih ve saatten sonra gelen hiçbir itiraz dikkate alınmayacaktır..Bu yıl dördüncü kez düzenlenen  "4. Ulusal Antalya Organize Sanayi Bölgesi Karikatür Yarışması"nın jüri toplantısı 5 Temmuz 2019 Cuma günü yapıldı ve finale kalan eserler belirlendi. 

Yarışma iki bölümde düzenlendi. Ana konu olan "Geleceğin Fabrikaları" başlığı altında gelen eserlerden 31'i finale kalırken; özel konu olan "İş Sağlığı ve Güvenliği" başlığı altındaki bölümde ise 18 karikatür finale kaldı.

Finale kalan bu karikatürler 11 Temmuz 2019 Perşembe günü saat 17.00’a kadar itiraza açık olacak, bu tarih ve saatten sonra gelen hiçbir itiraz dikkate alınmayacak.

İtirazlar, karikatur@antalyaosb.org.tr adresine sadece mail yoluyla yapılacak olup kesin sonuçlar 12 Temmuz 2019 tarihinde açıklanacak.
Geleneksel posta ve elektronik posta katılımlı yarışmaya katılım süresi 3 Temmuz 2019 Çarşamba günü sona ermişti. ⬤
---------------
Yarışma Kuralları >>
Finale Kalan Eserler >>
Websayfası >>
Facebook >>
Kaynak >>


Finalist Karikatürler - 1
"Geleceğin Fabrikaları"
(Not: Karikatürler ödül sırasına göre değil, karışık sıralanmıştır.)

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


***
Finalist Karikatürler - 2
"İş Sağlığı ve Güvenliği"
(Not: Karikatürler ödül sırasına göre değil, karışık sıralanmıştır.)