XXI Uluslararası Karikatür Yarışması 2019 Zielona Gôra Polonya Sonuçları

🔴Polonya'da düzenlenen "Tiyatro" konulu karikatür yarışması sonuçlandı. "Büyük Ödül"ü İranlı çizer Mohammad Ali KHALAJI kazandı. "Birincilik Ödülü"nü Ukrayna'dan Vladimir KAZANEVSKY, "İkincilik Ödülü"nü..XXI Uluslararası Karikatür Yarışması 2019 Zielona Gôra Polonya Sonuçları..

Polonya'da düzenlenen "Tiyatro" konulu karikatür yarışması sonuçlandı ve "Büyük Ödül"ü İranlı çizer Mohammad Ali KHALAJI kazandı. Geleneksel posta yöntemi ile eser kabul eden yarışmada "Birincilik Ödülü"nü Ukrayna'dan Vladimir KAZANEVSKY, "İkincilik Ödülü"nü polonya'dan Nika Jaworowska-DUCHLINSKA ve "Üçüncülük Ödülü"nü de yine Polonya'dan Paweł KUCZYNSKI aldı.


Polonya'da düzenlenen "Tiyatro" konulu karikatür yarışması sonuçlandı ve "Büyük
Ödül"ü İranlı çizer Mohammad Ali KHALAJI kazandı. Geleneksel posta yöntemi ile eser kabul eden yarışmada "Birincilik Ödülü"nü Ukrayna'dan Vladimir KAZANEVSKY, "İkincilik Ödülü"nü polonya'dan Nika Jaworowska-DUCHLINSKA ve "Üçüncülük Ödülü"nü de yine Polonya'dan Paweł KUCZYNSKI aldı.

Bu yıl Polonya'nın Zielona Gora şehrinde yirmibirincisi düzenlenen ve konusu "Tiyatro" olan "XXI. Uluslararası Karikatür Yarışması" (XXI International Cartoon Contest 2019 Zielona Gora Poland) sonuçları belli oldu. 

İranlı çizer Mohammad Ali KHALAJI "Büyük Ödül"ün sahibi oldu. Geleneksel posta yöntemiyle katılım gerçekleşen ve süresi 31 Mayıs 2019'da dolan yarışmada Vladimir KAZANEVSKY (Ukrayna) "Birincilik Ödülü"nü, Nika Jaworowska-DUCHLINSKA (Polonya) "İkincilik Ödülü"nü ve Paweł KUCZYNSKI (Polonya) "Üçüncülük Ödülü"nü kazanan çizerler oldular.

Yarışmada "Özel Ödül" kazananların daha sonra açıklanacağı duyuruldu. ⬣

Kazananlar
Büyük Ödül – Mohammad Ali KHALAJI (İran)

1.'lik Ödülü - Vladimir KAZANEVSKY (Ukrayna) 
2.'lik Ödülü - Nika Jaworowska-DUCHLINSKA (Polonya)
3.'lük Ödülü – Paweł KUCZYNSKI (Polonya)
---------------
Yarışma Kuralları >>
Websayfası & Kaynak >>

Büyük Ödül:
Mohammad Ali KHALAJI
İran

1.'lik Ödülü:
Vladimir KAZANEVSKY
Ukrayna

2.'lik Ödülü:
Nika Jaworowska-DUCHLINSKA
Polonya

3.'lük Ödülü:
Pawel KUCZYNSKI
Polonya