Dünya İllüstrasyon Ödülleri 2019 Kazanan Kategoriler ve Çalışmalar

🔴İllüstratörler Derneği (The Association of Illustrators) (The AOI) ile İllüstrasyon Portalı'nın (The Directory of Illustration) ortaklaşa düzenlediği "Prestijli Dünya İllüstrasyon Ödülleri 2019"un 8 kategoride kazanan 16 çalışma..


Dünya İllüstrasyon Ödülleri 2019 Kazanan Kategoriler ve Çalışmalar..

İllüstratörler Derneği (The Association of Illustrators) (The AOI) ile İllüstrasyon Portalı'nın (The Directory of Illustration) ortaklaşa düzenlediği "Prestijli Dünya İllüstrasyon Ödülleri 2019"un 8 kategoride kazanan 16 isim duyuruldu..


İllüstratörler Derneği (The Association of Illustrators) (The AOI) ile İllüstrasyon Portalı (The Directory of Illustration) ortaklaşa düzenlediği "Prestijli Dünya İllüstrasyon Ödülleri 2019"un (The World Illustration Awards 2019, London, England) 8 kategoride 16 ödül kazananları duyuruldu.

24 endüstri uzmanından ve komisyon üyesinden oluşan jüri, 68 ülkeden gelen 3.600'den fazla başvuruyu değerlendirdi. Değerlendirme sonrasında 8 kategoride 200 eser belirlendi ve kazanan 16 çalışma seçilmiş oldu.


Sekiz (8) kategoride ödül kazanan 16 adet her bir eser, 10 Temmuz'da Somerset House'da düzenlenecek ödül töreninde ödüllerini alacak. Ayrıca; 16 Kategori Ödülü Kazananının yanı sıra, "AOI Üyeleri Ödülü", "İllüstrasyon Portalı Ödülü" ve yeni yetenekler için "Sanatçılar Acenteleri Topluluğu Ödülü" de dahil olmak üzere üç yepyeni çapraz kategori ödülü de verilecektir.

Çocuk kitapları, yeni yetenekler, araştırma, deneysel gibi türlerde illüstrasyonların yer aldığı 200 çalışmanın tümü, 11 - 28 Temmuz 2019 tarihleri arasında Somerset House'daki bir sergide, kazanan kategorilerdeki projelerin her birinin ayrıntılı sunumlarıyla sergilenecek. ⬣
---------------
Yarışma Koşulları >>
İlgili Haber: Yarışmaya Başvuru Süresi Uzatıldı >>
Website >>
Facebook >>
Kaynak >>

"Editorial"
Lin CHEN

"Children's Books"
Fiona WOODCOCK

"Siteye Özgü"
Astrid JAEKEL

"Reklam"
Sonja STANGL

---
Tüm Kzanan Çalışmalar için