2018 Uluslararası Çevre Koruma Karikatür Yarışması Pekin Çin Sonuçları

🔴Çin'in başkenti Pekin'de düzenlenen "2018 Uluslararası Çevre Koruma Karikatür Yarışması" sonuçları belli oldu.  "Altın Ödül"ü Çin'den LULIN kazandı. Zhang JIANHUA (Çin) "İkinci" ve Vladimir SEMERENKO (Rusya) "Üçüncü"..

2018 Uluslararası Çevre Koruma Karikatür Yarışması Pekin Çin Sonuçları..

Çin'in başkenti Pekin'de düzenlenen "2018 Uluslararası Çevre Koruma Karikatür Yarışması" sonuçları belli oldu..
"Altın Ödül"ü Çin'den LULIN kazandı. Zhang JIANHUA (Çin) "İkinci" ve Vladimir SEMERENKO (Rusya) "Üçüncü" oldu.


Çin'in başkenti Pekin'de düzenlenen "2018 Uluslararası Çevre Koruma Karikatür Yarışması" (2018 International Cartoon Competition on Environmental Protection Beijing China) sonuçları belli oldu. "Altın Ödül Çin'den LULIN kazandı. Zhang JIANHUA (Çin) ile Vladimir SEMERENKO (Rusya"İkincive Xiao BING (Çin), Nie DUNGE (Çin) ile Marcin BONDAROWICZ (Polonya) "Üçüncü" oldular.

Türkiye'den iki çizerin de  ödül aldığı "Mükemmellik Ödülü" 50 çizere veridi. Elektronik posta katılımlı yarışmaya eser gönderim süresi 31 Mart 2019'da sona ermişti. Yarışmada konusu "Gençlik Eylemi". Ancak çevre koruma konusundaki çizimler de kabul edildi. ⬤

Kazananlar
Altın Ödül
LULIN (Çin-China)
Gümüş Ödül
Zhang JIANHUA (Çin-China)
Vladimir SEMERENKO (Rusya-Russia)
Bronz Ödül
Xiao BING (Çin-China)
Nie DUNGE (Çin-China)
Marcin BONDAROWICZ (Polonya-Poland)

Social Group Mükemmellik Ödülleri (50 adet)
Naji BENAJI (Fas-Morocco)
Raed KHALIL (SuriyeSyria)
Shahrokh HEIDARI (Fransa-France)
Makhmudjon ESHONKULOV (ÖzbekistanUzbekistan)
Miro STEFANOVIC (Sırbistan-Serbia)
Peter KUPER (Birleşik Devletler-United States)
Andrea PECCHIA (İtalya-Italy)
Ricardo FERREIRA (Portekiz-Portugal)
Zhang XIANCHAO (Çin-China)
Dariush MEHRDELAN (İran-Iran)
Jalal PIRMARZABAD (İran-Iran)
Mohammad Ali KHALAJI (İran-Iran)
Majid AMINI (İran-Iran)
Esmaeil BABAEI (İran-Iran)
Ali GHANAAT (İran-Iran)
Amir KHALEGHI (İran-Iran)
Fakhredin DOSTMOHAMAT (İran-Iran)
Camilo TRIANA (Kolombiya-Colombia)
Darsono (Endonezya-Indonesia)
PARTONO (Endonezya-Indonesia)
Orhan (Türkiye-Turkey)
Hilal OZCAN (Türkiye-Turkey)
Alexei TALIMONOV (BK-UK)
Pavel CONSTANTIN (Romanya-Romania)
Santos (Brezilya-Brazil)
Yang FAN (Çin-China)
Qin YU (Çin-China)
Gai GUIBAO (Çin-China)
Li JINDSHAN (Çin-China)
Zhang KA (Çin-China)
Wu DEHUA (Çin-China)
Liu QIANG (Çin-China)
Zhu JIN (Çin-China)
Zhu SHAOWEI (Çin-China)
Zou QIANG (Çin-China)
Li BUYI (Çin-China)
Hu WEI (Çin-China)
Li JICHUAN (Çin-China)
Xia RUIZHONG (Çin-China)
Cui HUAIYANG (Çin-China)
Bu Bu! Zou LEI (Çin-China)
Hou XIAOQIANG (Çin-China)
Hao YANPENG (Çin-China)
Wang CHENTONG (Çin-China)
Li RUNQUAN (Çin-China)
Liu KE (Çin-China)
Sun SENYING (Çin-China)
Lu JIANFEI (Çin-China)
Su LIANJIAO (Çin-China)
Xie GUIBIN (Çin-China)
---------------
Kazanan Karikatürler >>
Kaynak >>

Altın Ödül:
LULIN
Çin

Gümüş Ödül:
Zhang JIANHUA
Çin

Gümüş Ödül:
Vladimir SEMERENKO
Rusya


Bronz Ödül:
Xiao BING
Çin

Bronz Ödül:
Marcim BONDAROWICZ
Polonya