24 Nisan 2019 Çarşamba

Başakşehir Futbol Kulübü Karikatür Atölyesi

🔴Başakşehir futbol kulübü ile başakşehir living lab-istanbul design factory işbirliği ile karikatür atölyesi 30 Nisan Salı günü gerçekleştiriliyor. başakşehirli futbolcuların karikatürlerinin bir eğitmen eşliğinde çizileceği bu..


Başakşehir Futbol Kulübü Karikatür Atölyesi..

Başakşehir futbol kulübü ile Başakşehir Living Lab-İstanbul Design Factory işbirliği ile karikatür atölyesi 30 Nisan Salı günü gerçekleştiriliyor..


Başakşehir futbol kulübü ile Başakşehir Living Lab-İstanbul Design Factory işbirliği ile karikatür atölyesi 30 Nisan Salı günü gerçekleştiriliyor..

Başakşehirli futbolcuların karikatürlerinin bir eğitmen eşliğinde çizileceği bu workshop ta bazı temel bilgiler ışığında portre çizimleri yapılacak ve en başarılı bulunan çizim sahiplerine çeşitli ödüller verilecektir..

30 Nisan 2019 Salı günü saat 11.00 - 17.00 arasında gerçekleşecek bu karikatür etkinliğine amatör ve profesyonel tüm çizerler katılabilecek. Katılımcılar herhangi bir malzeme bulundurmak zorunda değildir. Tüm etkinlik malzemeleri Living Lab tarafından karşılanacaktır. (ayrıca kokteyl-yemek  ).. 

Yapılacak etkinlikte birinciye 'Karikatürünü tasarladığı futbolcu ile tanışma fırsatı ve imzalı forma'.. İkinciye 'İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü'nün İmzalı Forması'.. Ve üçüncüye 'Maç Bileti' verilecek.
Daha detaylı bilgi ve kayıt için Başakşehir Living Lab-İstanbul web adresinden kayıt yaptırılabilir.
---------------
Websitesi >>
Bilgi >>