Çin'de Düzenlenecek Olan 7. Red Man Uluslararası Mizah Sanat Bienali'ne Katılım Süresi Uzatıldı

Son Katılım Tarihi: 01 Nisan 2019, Pazartesi. Daha önce son katılım tarihi 1 Mart 2019 olarak açıklanan Pekin'de yapılacak karikatür yarışmasının katılım süresinin uzatıldığı duyuruldu. En fazla 7 adet eserle başvuru yapılabilecek yarış..

---

Çin'de Düzenlenecek Olan 7. Red Man Uluslararası Mizah Sanat Bienali'ne Katılım Süresi Uzatıldı..

Daha önce son katılım tarihi 1 Mart 2019 olarak açıklanan Pekin'de yapılacak karikatür yarışmasının katılım süresinin uzatıldığı duyuruldu. 

En fazla 7 adet eserle başvuru yapılabilecek yarışmaya önce eserlerin bir kopyası elektronik posta üzerinden gönderilmesi gerekiyor. 

Ardından, seçilecek olanlar eserlerinin orjinallerini, verilecek süre içinde geleneksel posta göndermeleri gerekiyor..


Çin'in başkenti Pekin'de düzenlenecek olan ve daha önce son katılım tarihi 1 Mart 2019 olarak açıklanan Pekin'de yapılacak karikatür yarışmasının katılım süresinin uzatıldığı duyuruldu. En fazla 7 adet eserle başvuru yapılabilecek yarışmaya önce eserlerin bir kopyası elektronik posta üzerinden gönderilmesi gerekiyor. Ardından, seçilecek olanlar eserlerinin orjinallerini, verilecek süre içinde geleneksel posta göndermeleri gerekiyor.

Yarışma iki bölümde düzenleniyor. 1- Karikatür 2- Karikatür Portre. Karikatür ana başlıklı bölümün alt konuları ise; a) "Çiçek", b) "Domuz" (2019 Domuz Yılı).. Karikatür portre anabaşlıklı bölümün alt konuları (kişileri) de a) "Mona Lisa", b) "Serbest".

Katılım formu doldurularak, en fazla 7 adet karikatür gönderilebilecek yarışmada eserlerin ölçüsü ve tekniği serbest. ⬤
---------------
Yarışma Kuralları >>
Websayfası >>