Siyah&Beyaz Uzlaşma 10. Uluslararası Eskişehir Karikatür Festivali Kataloğu Yayınlandı

Eskişehir'de gerçekleştirilen 10. Uluslararası Eskişehir Karikatür Festivali “Siyah-Beyaz  (Uzlaşma)” sergi açılışı ve panel yapıldı. Eskişehir Cartoonfest ile Eskişehir Kent Konseyi işbirliği ile gerçekleştirilen Siyah&Beyaz..

---

Siyah&Beyaz Uzlaşma konulu 10. Uluslararası Eskişehir Karikatür Festivali kataloğu yayınlandı..

Eskişehir'de gerçekleştirilen 10. Uluslararası Eskişehir Karikatür Festivali “Siyah-Beyaz  (Uzlaşma)” sergi açılışı ve panel yapıldı.

11 çizerin eserinin yer aldığı katalogun karikatür sergisi 1 hafta boyunca Haller Gençlik Merkezi'nde açık kalacak..


Eskişehir'de gerçekleştirilen 10. Uluslararası Eskişehir Karikatür Festivali “Siyah-Beyaz  (Uzlaşma)” sergi açılışı ve panel yapıldı.

Eskişehir Cartoonfest ile Eskişehir Kent Konseyi işbirliği ile gerçekleştirilen Siyah&Beyaz Uzlaşma konulu 10. Uluslararası Eskişehir Karikatür Festivali sergi açılışı ve panel yapıldı. 

Festival komitesi sanat danışmanlığını Tan ORAL'ın yaptığı etkinliğin E-kataloğu yayınlandı.

Katalogda eseri yayınlanan çizerler şunlar: Ahmet ESMER, Cemalettin YILDIZ, Didem BEKTAŞ, İbrahim Halil SAYAN, İzel ROZENTAL, Mehmet Saim BİLGE, Murat YILMAZ, Oğuz GÜREL, Selma KÖSE, Tan ORAL ve Yüksel CENGİZ..
.
Eskişehir'de 6 Şubat 2019 Çarşamba günü gerçekleştirilen panel ile açılan karikatür sergisi 1 hafta boyunca Haller Gençlik Merkezi'nde açık kalacak. Siyah&Beyaz Uzlaşma konulu 10. Uluslararası Eskişehir Karikatür Festivali kataloğuna verilen linkten ulaşılabilir.

Aktiffelsefe – Yeni Yüksektepe Kültür Derneği tarafından düzenlenen etkinliğe geleneksel posta ve elektronik posta yoluyla katılım 5 Kasım 2018'de sona ermişti.
---------------
Katılım Kuralları (TR) >>
Katılım Kuralları (EN) >>
E-Katalog >>
Facebook >>