İkinci İnsani Yardım Girişimi Karikatür Sergisi 2019'un Katılım Süresi Uzatıldı

🔴Cartoon Home Network International'ın yetim çocuklarla ilgili düzenlediği sanal serginin tarihi, gelen istekler doğrultusunda değiştirildi. Daha önce 1 Mart 2019 olarak açıklanan son katılım tarihi 1 Mayıs 2019 Çarşamba günü..


İkinci İnsani Yardım Girişimi Karikatür Sergisi 2019'un Katılım Süresi Uzatıldı..

"Bir Yetimin Başını Okşadın mı?" başlıklı sanal sergiye katılım süresi uzatıldı. Daha önce 1 Mart olarak açıklanan son katılım tarihi, gelen yoğun istek nedeniyle  değiştirilerek 1 Mayıs 2019 Çarşamba gününe kadar uzatıldı..


Cartoon Home Network International'ın ikincisini gerçekleştireceği ve yetim çocuklar hakkında düzenlediği "Bir Yetimin Başını Okşadın mı?" başlıklı sanal sergiye katılım süresi uzatıldı. Daha önce 1 Mart olarak açıklanan son katılım tarihi, gelen yoğun istek nedeniyle  değiştirilerek 1 Mayıs 2019 Çarşamba gününe kadar uzatıldı.

Sergiyi düzenleyecek olan organizasyonun Facebook hesabından yapılan açıklamada, 
2019'daki ikinci insani girişim sergisinin son katılım tarihinin uzatılması yönünde çok sayıda başvuru aldıklarına vurgu yapılarak "Cartoon Home Network International'daki yetim çocuklar hakkındaki sanal sergimizin tarihini uzatmamızı isteyen birçok mesaj aldık. Bunun için katılım kabul tarihini 1.05.2019 tarihine kadar uzattık. Katkılarınız ve bize destek olduğunuz için teşekkür ederiz" denildi.

Sergiye her katılımcı en fazla 3 karikatür gönderebilir. Word Dosyası yoluyla (Tam Adı, Posta Adresi, E-posta Adresi ve Telefon Numarası) gönderilmeli. Karikatürler 300 Dpi çözünürlükte ve Jpg formatında olmalı.
Gönderilecek Adres: chni2016@gmail.com

Tüm katılımcılara ödül olarak takdir belgeleri verilecek. ⬤
---------------
Sergi Katılım Kuralları (EN) >>
Kaynak >>

Karsten SCHLEY
Germany