Aşkın AYRANCIOĞLU’ndan “Timeless Cartoons-2” Kitabı

🔴Karikatürcü Aşkın AYRANCIOĞLU’nun “Timeless Cartoons (Zamansız Karikatürler)” adlı karikatür kitabının ikincisi SFK. Yayınevi tarafından İngiltere’de yayımlandı.. Kitap  30’u aşkın ülkede basılı, dünyanın büyük bölümünde..

Aşkın AYRANCIOĞLU’ndan “Timeless Cartoons-2” Kitabı..

Karikatürcü Aşkın AYRANCIOĞLU’nun “Timeless Cartoons (Zamansız Karikatürler)” adlı karikatür kitabının ikincisi SFK. Yayınevi tarafından İngiltere’de yayımlandı.Karikatür sanatçısı Aşkın AYRANCIOĞLU’nun “Timeless Cartoons (Zamansız Karikatürler)” adlı karikatür kitabının ikincisi SFK. Yayınevi tarafından İngiltere’de yayımlandı.

AYRANCIOĞLU’nun her karikatürüne yazar İlker ÇAKMAKKAYA’nın İngilizce yazdığı aforizmalar eşliğinde yayımlanan kitap Amazon siteleri aracılığıyla Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Kıta Avrupası ülkeleri, Avustralya, Yeni Zelanda, Japonya, Hindistan ve Çin başta olmak üzere 30’u aşkın ülkede basılı, dünyanın büyük bölümünde de e-kitap olarak okurlara sunuluyor.

“Timeless Cartoons-2” kitabı da ilki gibi 122 sayfadan oluşuyor ve 20cm X 20cm boyutlarında. Aşkın AYRANCIOĞLU serinin ilk kitabı gibi ikincisini de; "Savaşsız, sömürüsüz, hapishanesiz özgür bir yaşam için kalemini silahlaştıranlara..." adadı. ⬤