7 Ocak 2019 Pazartesi

Sizin İçin Sahaf.. Sizler İçin Albüm..


Kütüphanenizin eksik albümleri burada olabilir. Sizler için yurt içi ve yurt dışı albümlerden oluşan 10 adet set hazırladık. Her bir set 5'er ve 6'şar farklı albümden oluşuyor. Albümler---

Sizin İçin Sahaf.. Sizler İçin Albüm..

Kütüphanenizin eksik albümleri burada olabilir.. Sizler için yurt içi ve yurtdışı albümlerden oluşan 10 adet paket hazırladık. Her bir paket farklı albümden oluşuyor...

"SaHaF" sayfamızda yer vereceğimiz yayınları satın alabilir ya da elden çıkarmayı düşündüğünüz yayınların duyurusunu burada yaparak alıcısına ulaştırabileceksiniz. 

Albümler, geçmiş yıllarda gerçekleşen sergi ve yarışmalar ile atölye çalışmaları gerçekleştiren gençlere ve kişisel çizerlere ait..

Kütüphanenizin eksik olan karikatür albümleri burada olabilir.. Aradığınız albümler ya da gördüğünüzde edinmek isteyeceğiniz karikatür yayınları, albümler hatta dergiler.. 
"SaHaF" sayfamızda yer vereceğimiz yayınları satın alabilir ya da elden çıkarmayı düşündüğünüz yayınların duyurusunu burada yaparak alıcısına ulaştırabileceksiniz. 
Böylece "SAHAF" projemizin uygulayıcılarından biri olabilirsiniz.  
Bütün bunlar "Sizin İçin "SaHaF" sayfamızda olacak. 

Başlarken..
Yakında uygulamaya koyacağımız "SAHAF" projemizle karşınızda olacağız. Bu girişimimiz, sizlerin dahil olabileceği geniş bir platforma dönüşecek diye umut ediyoruz. Başta aktif çizer dostlarımız olmak üzere, mizahı ve karikatürü seven herkes için. Bu proje sizler için..

Nasıl Bir Sayfa?..
Öncelikli olarak karikatür ve mizah yayınlarını içeren albüm, dergi ve benzeri diğer yayınların sunumda olacağı bir sayfa olacak.. Sizler için burası tıpkı bir sahaf dükkanı gibi işleyecek. Yayınlara ulaşma, yayınları elden çıkarma, satın alma ya da takas yeri olacak. Cartoon Colors sadece satıcı ve alıcı arasında dijital bir aracı olacak.

Sizler Ne Yapabilirsiniz?
1- Satın Almak İsterseniz..
Karikatür yarışmalarını takip ederek katılmaya çalışıyorsanız.. Yarışma karikatürlerini, kişisel karikatürleri ya da çocuklar-gençlerle ilgili karikatür atölyelerinde yapılan çalışmalardan oluşan albümleri merak ediyorsanız,, Veya elinizde olmayan albümleri edinerek kütüphanenizde arşiv oluşturuyorsanız.. Merak ettiğiniz ya da aradığınız albümler-yayınlar burada tanıtılacaklar arasında olabilir. 
Yayımlanacak yerli veya yabancı albümler arasından seçim yapabileceksiniz. 
Şu anda satışta olan albümler için TIKLAYINIZ >>

2- Satışa Sunmak İsterseniz..
Kütüphanenizde elden çıkarmayı düşündüğünüz bir ya da daha çok karikatür veya mizah yayını varsa, taranmış bir örneğini (bu imkanınız yoksa fotografını) aşağıdaki formu her bir yayın için ayrı ayrı doldurarak E-mail adresimize gönderiyorsunuz.

Form üzerinde;;
- Yayının tam adı, 
- Varsa çizerinin (yazarının) tam adı,
- Basım yılı,
- Talep edilen satış ücreti,
- Alıcının size ulaşabilmesi için irtibat bilgisi 
mutlaka olmalı..

Ayrıca, zorunlu olmamakla birlikte;
- Yayının ölçüsü, sayfa sayısı, kapak ve iç sayfa kağıt cinsi de belirtilirse, alıcılar açısından daha açıklayıcı olacaktır. 
Aşağıdaki formu (her bir yayın için ayrı olmak üzere) doldurup bize göndermelisiniz. İsterseniz forma gerek kalmadan üzerindeki bilgilerin karşılığını doğrudan gödereceğiniz E-maile yazabilirsiniz.

E-mail adreslerimiz:
cartooncolorsblog@gmail.com
cartooncolors1@gmail.com
İlk Etapta 59 Adet Karikatür Albümü..
Yurtiçi karikatür albümlerinin 4 seti altışar, 1 seti de dokuz adet albümden oluşmaktadır.   Yurtdışı albümleri ise her biri beşer adetten oluşan 5 seti içermektedir. Farklı albümlerden oluşan bu 10 set, şu an satışta..
Albümler, geçmiş yıllarda gerçekleşen sergi ve yarışmalar ile atölye çalışmaları gerçekleştiren gençlere ve kişisel çizerlere ait..
---------------
Sizin için SaHaF / Albümler >>

FORM
Sizin İçin SaHaF