Uluslararası Karikatür Siteleri 2018 Değerlendirmesi.. Cartoon Colors'a 4 Yıldız

🔴Dünya genelinde karikatür haber siteleri ile ilgili yapılan bir değerlendirmede Cartoon Colors dört (4) yıldıza değer görüldü. Syria Cartoon (Raed Cartoon) tarafından yapılan değerlendirmede 2018 yılı içinde uluslararası karikatür..


Uluslararası Karikatür Siteleri 2018 Değerlendirmesi.. Cartoon Colors'a Dört (4) Yıldız..


Dünya genelinde karikatür haber siteleri ile ilgili yapılan bir değerlendirmede Cartoon Colors dört (4) yıldıza değer görüldü.

Syria Cartoon (Raed Cartoon) tarafından yapılan değerlendirmede, 2018 yılı içinde uluslararası karikatür haber siteleri için puanlama yapıldı.  Beş (5) yıldız üzerinden verilen yıldızlama değerlendirmesinde, söz konusu sitelere "giriş", "arama" ve "yayınlama hızı"Dünya genelinde karikatür haber siteleri ile ilgili yapılan bir değerlendirmede Cartoon Colors dört (4) yıldıza değer görüldü.

Syria Cartoon (Raed Cartoon) tarafından yapılan değerlendirmede, 2018 yılı içinde uluslararası karikatür haber siteleri için puanlama yapıldı. Beş (5) yıldız üzerinden verilen yıldızlama değerlendirmesinde, söz konusu sitelere "giriş", "arama" ve "yayınlama hızı" olarak üç ana başlık kriter olarak alınmış. Bu değerlendirme sonucunda Cartoon Colors sitesi dört (4) yıldız verilen siteler arasında yer aldı. 

Syria Cartoon (raedcartoon), Best Cartoons ve Iran Cartoon beş (5) yıldız alan siteler oldular. Türkiye'de hazırlanan sitelerden Caricaturque, İsmailkar dört (4) yıldız alırken,  Karikatürcüler Derneği üç (3 yıldız aldı.).

Dört (4) yıldız verilen siteler şunlar: HumorToons, GoldPencil, Caricaturque, CartoonColors, İsmailKar,AazerCartoon, WorldCartoonists, TabrizToon, TabrizCartoons.
Üç (3) yıldıza değer görülen siteler: ECC-Kruishoutem, KarikatürcüerDerneği, CartoonMag, BrazilCartoon, CartoonMovement.
FecoCartoon ise iki (2) yıldız alan site oldu.

Cartoon Colors websitesi daha önce de ödüle değer bulundu. Syria Cartoon'un 2017'de düzenlediği "2017'nin En İyi Karikatür Websitesi" anketinde Cartoon Colors "Üçüncülüğe" layık görüldü.

Değerlendirmenin yıldız sıralaması şu şekilde:

⭐⭐⭐⭐⭐
(syriacartoon) raedcartoon.com
bestcartoons.net
irancartoon.com

⭐⭐⭐⭐
scaferli.wixsite.com/humortoons
goldpencil.id
caricaturque.blogspot.com
cartooncolors.blogspot.com
ismailkar.com
azercartoon.com
worldcartoonists.com
tabriztoon.com
tabrizcartoons.com

⭐⭐⭐
ecc-kruishoutem.be
karikaturculerdernegi.com
en.cartoonmag.com
brazilcartoon.com
cartoonmovement.com

⭐⭐
fecocartoon.com
---------------
Cartoon Colors 2017 En İyi Web >>
Cartoon Colors Yayıncılğı >>
Kaynak >>