Alexander SAROUKHAN Portre Karikatür Yarışması 2019 Mısır Jürisi Belirlendi

Mısır'da 2019 yapılacak olan "Alexander SAROUKHAN Portre Karikatür Yarışması 2019"un jüri üyeleri belli oldu. Orjinal adı "Alexander SAROUKHAN Caricature Portrait..


Alexander SAROUKHAN Portre Karikatür Yarışması 2019 Mısır Jürisi Belirlendi..

Mısır'da gelecek yıl yapılacak olan portre karikatür yarışmasının jüri üyelerinin isimleri açıklandı. Mısır'dan 2, Brezilya, Endonezya ve İtalya'dan birer olmak üzere toplam beş kişi bulunuyor. Mısır'da gelecek yıl yapılacak olan portre karikatür yarışmasının jüri üyelerinin isimleri açıklandı. Mısır'dan 2, Brezilya, Endonezya ve İtalya'dan birer olmak üzere toplam beş kişi bulunuyor. 

Mısır'da 2019 yapılacak olan "Alexander SAROUKHAN Portre Karikatür Yarışması 2019"un jüri üyeleri belli oldu. Orjinal adı "Alexander SAROUKHAN Caricature Portrait Competition 2019 Egypt" olan yarışma jürisinde Mısır'dan 2, Brezilya, Endonezya ve İtalya'dan birer olmak üzere toplam beş kişi bulunuyor. Bu yarışmada; Mısır'dan Mohamed ABLA ile Adham LOTFY, Brezilya'dan J. Bosco WZEVEDO, Endonezya'dan Jitet KOESTANA ve İtalya'dan Marco De ANGELIS görev yapacaklar.

Katılım süresi 1 Ocak 2019'da sona eriyor. Elektronik posta yoluyla karikatür gönderilebilecek. 
Yarışmaya katılıacak çizerler, A3 (297mmx420mm) boyutunda ve 300 dpi çözünürlükteki eserlerini JPG formatında egyptcartoon2020@gmail.com E-mail adresine gönderebilecek.

Yarışma konusu: "Alexander SAROUKHAN Portre Karikatürleri"
Ödüller: 1. ödül: 250 $, 5 Onur Ödülü.
Tüm katılımcı eserler için bir elektronik katalog tasarlanacak ve kataloğun bir kopyası tüm katılımcı sanatçılara e-posta ile gönderilecektir.Jüri Üyeleri:
Mohamed ABLA, Mısır
Jitet KOESTANA, Endonezya
Marco De ANGELIS, İtalya
J. Bosco WZEVEDO, Brezilya
Adham LOTFY, Mısır
---------------
Yarışma Kuralları >>
Facebook & Kaynak >>