30 Aralık 2018 Pazar

4. Uluslararası Bienal Kitap Karikatür Yarışması'na Katılım Süresi Uzatıldı

İran'da 4'üncüsü düzenlenecek olan ve son katılım tarihi 31 Aralık 2018, Pazartesi olarak belirtilen "4. Uluslararası Bienal Kitap Karikatür Yarışması"na katılım süresi uzatıldı..


4. Uluslararası Bienal Kitap Karikatür Yarışması'na Katılım Süresi Uzatıldı..

Yarışma organizasyonunun internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, araya giren yeni yıl tatili nedeniyle yarışmanın 11 Ocak 2019 Cuma gününe kadar uzatıldığı vurgulandı..Bu yıl İran'da 4'üncüsü düzenlenecek olan ve son katılım tarihi 31 Aralık 2018, Pazartesi olarak belirtilen "4. Uluslararası Bienal Kitap Karikatür Yarışması"na katılım süresi uzatıldı.

Yarışma organizasyonunun internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, araya giren yeni yıl tatili nedeniyle yarışmanın 11 Ocak 2019 Cuma gününe kadar uzatıldığı vurgulandı.

İran'da düzenlenecek olan ve ana başlığı "Kitap" olan uluslararası karikatür yarışmasının alt başlık konuları şunlar: "Kitap & Şehir, Kitap & Yaşam, Kitap & Aile, Kitap & Çocuk, Kitap & Kütüphane, Kitap & Kütüphaneci, Kitap & Medya ve Kitap & Gelecek".. (Book & City, Book & Life, Book & Family, Book & Child, Book & Library, Book & Librarian, Book & Media, Book & Future)

Alireza PAKDEL, Bahman ABDI ve Saman TORABI'den oluşan yarışmanın İran jürisinin isimleri de geçtiğimiz günlerde açıklanmıştı.
Yarışmaya elektronik posta (@) ile eser isteniyor. En fazla 5 karikatür gönderilebilecek. Gönderilecek eserler 200dpi çözünürlükte, genişlik veya uzunluk 2000pixel ve JPG formatında olmalıdır.
---------------
Karikatür Gönderme Adresi: info@booktoon.ir
Yarışma Kuralları için TIKLAYINIZ >>


---

Benzer Haberler:

4. Kitap Karikatürleri
Karikatür Yarışmasının
Jürisi Belirlendi

4. Uluslararası Bienal
Kitap Karikatür Yarışması
2018 İran
Katılımcı Listesi