Ymittos 2018 Uluslararası Karikatür Sergisi E-Kataloğu

🔴Yunanistan'ın Ymittos şehrinde bu yıl yapılan "Uluslararası Karikatür Sergisi 2018"in (International Cartoon Exhibition 2018 Ymittos Greece) sergileme alan karikatürleri E-Katalog olarak yayımlandı. Türkiye'den beş (5) çizerin eseriyle..


Ymittos 2018 Uluslararası Karikatür Sergisi E-Kataloğu Yayımlandı..

Yunanistan'ın Ymittos şehrinde bu yıl düzenlenen "Uluslararası Karikatür Sergisi 2018"in sergilenmeye değer görülen eserleri E-Katalog olarak yayımlandı.


Yunanistan'ın Ymittos şehrinde bu yıl yapılan "Uluslararası Karikatür Sergisi 2018"in (International Cartoon Exhibition 2018 Ymittos Greecesergileme alan karikatürleri E-Katalog olarak yayımlandı. Türkiye'den beş (5) çizerin eseriyle yer bulduğu katalogda; sırasıyla Afiş, Logo, Başlık ve Kurumsal Detaylar.. Organizasyon Komitesi ve Üyeleri, açılış konuşmaları fotografları, Jüri Komitesi ilk bölümde yeralıyor. 
Devamında ise Seçilen eser sahipleri çizerlerin isim listesi, seçilen karikatürler, ödül kazanan karikatürler, ödül töreni ve festival etkinlik töreninden fotograflar sıralanmı. E-Katalogun son bölümünde ise sponsorları tanıtıcı görsel ve reklamlar kullanılmış.

Konusu “Yol Davranışı ve Riskler” (Road Behavior and Risks) olan yarışmanın son katılım tarihi 31 Temmuz 2018'di ve elektronik posta yoluyla katılım sağlanmıştı.

Yarışmanın "Birincilik Ödülü"nü Ukrayna'dan Konstantin KAZANCHEV kazanırken, Türkiye'den Seyit SAATÇİ de "İkincilik Ödülü"nün sahibi olmuştu. ⬤

Seçilen Bütün Karikatürleri Görmek için TIKLAYINIZ >>
---------------
Yarışma Kuralları / Rules >>
Sonuçlar >>
E-Katalog / PDF >>Efad AMJADIPOOR
İran

Hamid GHALIJARI
İran

Hamid SOUFI
İran

Jitet KOESTANA
Endonezya

Li Jing SHAN
Çin

Mohammad MAHMOUDI
İran

Nazarov GENNADY
Ukrayna

Ulisses ARAUJO
Brezilya

Seçilen Bütün Karikatürleri Görmek için TIKLAYINIZ >>