Spirito di Vino 19 ° Uluslararası Şarap Dünyasında Karikatür Yarışması 2018 Udine İtalya Sonuçları

🔴İtalya'nın Udine şehrinde düzenlenen "Spirito Di Vino 19. Uluslararası Şarap Dünyasında Karikatür Yarışması 2018"in kazanan çizerleri açıklandı. "Şarap" konulu yarışmayı "35 Yaş Üstü" kategorisinde Sırbistan'dan..


Spirito di Vino 19 ° Uluslararası Şarap Dünyasında Karikatür Yarışması 2018 Udine İtalya Sonuçları..

İtalya'nın Udine şehrinde düzenlenen "Spirito Di Vino 19. Uluslararası Şarap Dünyasında Karikatür Yarışması 2018"in kazanan çizerleri açıklandı. Bu yıl 19'uncusu gerçekleştirilen ve "35 Yaş Üstü" ile "35 Yaş Altı" kategorilerinde düzenlenen "Şarap" Konulu karikatür yarışmasını; "35 Yaş Üstü" kategorisinde Sırbistan'dan Szeana COMOR kazandı..


İtalya'nın Udine şehrinde düzenlenen "Spirito Di Vino 19. Uluslararası Şarap Dünyasında Karikatür Yarışması 2018"in kazanan çizerleri açıklandı.

Bu yıl 19'uncusu gerçekleştirilen ve "35 Yaş Üstü" ile "35 Yaş Altı" kategorilerinde düzenlenen "Şarap" Konulu karikatür yarışmasını; "35 Yaş Üstü" kategorisinde Sırbistan'dan Szeana COMOR kazandı. Romanya'dan Stefan Alexandrescu AUREL "İkinci" olurken, Endonezya'dan Jitet KUSTANA da "Üçüncü" oldu.

"35 Yaş Altı" kategorisinde ise Rusya'dan Yana KAMENSKAYA "Birinci", İngiltere'den Marco STRIZZOLO "İkinci" ve Portekiz'den Bruno ALBUQUERQUE "Üçüncü" oldu.
Yarışma konusu, şarap ve şarap kültürü dünyasına odaklanan hiciv karikatürlerin yarıştığı "Şarap Ruhu" (Spirito di Vino) olarak belirlenmişti. Yarışmanın son katılım tarihi önce 28 Ağustos 2018 olarak açıklanmıştı. Ancak süre 11 Ekim 2018'e kadar uzatılmıştı. Yarışmaya geleneksel posta ve elektronik posta yoluyla katılım sağlandı.

Sergi 06 Ocak 2019 Pazar gününe kadar Kuzey İtalya Udine'de bulunan Villa Manin'de açık kalacak ve Salı'dan Cuma'ya saat 15:00 ile 18:00 arası, Cumartesi, Pazar ve tatil günleri ise saat 10.00'dan akşam saat 18.00'a kadar görülebilecek. 

Kazananlar:
(35 Yaş Üstü Kategorisi)
1'incilik Ödülü- Szeana COMOR, Sırbistan
2'ncilik Ödülü- Stefan Alexandrescu AUREL, Romanya
3'üncülük Ödülü- Jitet KUSTANA, Endonezya

(35 Yaş Altı Kategorisi)
1'incilik Ödülü- Yana KAMENSKAYA, Rusya
2'ncilik Ödülü- Marco STRIZZOLO, İngiltere
3'üncülük Ödülü- Bruno ALBUQUERQUE, Portekiz 

Seçilenler Listesi için TIKLAYINIZ >>
---------------
Yarışma Kuralları >>
Websayfası >>
Facebook >>
Kaynak >>

(35 Yaş Üstü Kategorisi)
1'incilik Ödülü:
Szeana COMOR
Sırbistan

(35 Yaş Üstü Kategorisi)
2'ncilik Ödülü:
Stefan Alexandrescu AUREL
Romanya
(35 Yaş Üstü Kategorisi)
3'üncülük Ödülü:
Jitet KUSTANA
Endonezya

(35 Yaş Altı Kategorisi)
1'incilik Ödülü:
Yana KAMENSKAYA
Rusya

(35 Yaş Altı Kategorisi)
2'ncilik Ödülü:
Marco STRIZZOLO
İngiltere

(35 Yaş Altı Kategorisi)
3'üncülük Ödülü:
Bruno ALBUQUERQUE
Portekiz

Seçilenler Listesi için TIKLAYINIZ >>