"S-CooMix 2018" Uluslararası Karikatür Yarışması, İtalya Sonuçları

🔴San Giuliano Milanese belediyesi ve S-Cool işbirliği ile düzenlenen uluslararası S-CooMix yarışmasına 42 farklı ülkeden 282 çizer katıldı. Yarışmada "Okul" temalı mizahi ve hiciv karikatürleri yarıştı. Elektronik posta katılımlı.."S-CooMix 2018" Uluslararası Karikatür Yarışması, İtalya Sonuçları..

İtalya'da düzenlenen "'S-CooMix 2018' Uluslararası Karikatür Yarışması 2018"in ("S-CooMix 2018" International Cartoon Contest-2018, Italy) sonuçları açıklandı. 18 Yaş Altı ve 18 Yaş Üstü olmak üzere iki kategoride düzenlenen yarışmada 24 ödüllendirme yapıldı..


İtalya'da düzenlenen "'S-CooMix 2018' Uluslararası Karikatür Yarışması 2018"in sonuçları açıklandı. 18 Yaş Altı ve 18 Yaş Üstü olmak üzere iki kategoride düzenlenen yarışmada 24 ödüllendirme yapıldı.

"Özel Mansiyon" kazanan 18 Yaş Altı (Yurtiçi) çizerler şunlar: Sofia SLOBODYAN, Rossella PALMIERO, Lorenzo GRIGNANI, Petya CHERNYSCHEV ve Aminov RUSLAN..
Yine "Özel Mansiyon" kazanan 18 Yaş Üstü (Yurtdışı) çizerler de şunlar: Sergey SOKOLOV (Rusya), Yangduoi (Çin), Sepideh FARAMARZI (İran), Wesam KHALIL (Mısır)
Aleksei KIVOKURTCEV (Rusya), Goran CELICANIN (Sırbistan) ve Hamid SOUFI (İran)..
"özel Mansiyon" kazanan 18 Yaş Üstü (Yurtiçi) çizerler: Giovanni BEDUSCHI, Enrico BIONDI, Armando LJUPINI, Valentino VILLANOVA ve Pietro VANESSI..
"Hiciv Karikatür Ödülü"nü Tino ADAMO, "İllüstrasyon Ödülü"nü de Mariagrazia QUARANTA aldı. Eserlerden 100 tanesi de sergilenmek üzere seçildi.

San Giuliano Milanese belediyesi ve S-Cool işbirliği ile düzenlenen uluslararası S-CooMix yarışmasına 42 farklı ülkeden 282 çizer katıldı. Yarışmada "Okul" temalı mizahi ve hiciv karikatürleri yarıştı.
Elektronik posta katılımlı olan yarışmada 18 Yaş Üstü kategorisi için son katılım tarihi 30 Eylül 2018, 18 yaş Altı çizerler için ise 10 Ekim 2018'di.

Kazananlar:
18 Yaş Altı (Yurt İçi):
Özel Mansiyon:
Sofia SLOBODYAN
Rossella PALMIERO
Lorenzo GRIGNANI
Petya CHERNYSCHEV
Aminov RUSLAN

18 Yaş Üstü (Yurt dışı)
Özel Mansiyon:
Sergey SOKOLOV (Rusya)
Yangduoi (Çin)
Sepideh FARAMARZI (İran)
Wesam KHALIL (Mısır)
Aleksei KIVOKURTCEV (Rusya)
Goran CELICANIN (Sırbistan)
Hamid SOUFI (İran)

İtalya (Yurtiçi)
Özel Mansiyon:
Giovanni BEDUSCHI
Enrico BIONDI
Armando LJUPINI
Valentino VILLANOVA
Pietro VANESSI
Hiciv Karikatür:
Tino ADAMO
İllüstrasyon:
Mariagrazia QUARANTA

Jüri:
Giorgio GIUNTA
Nadia PIZIO
Riccardo ORLANDI
Goia ZAR
Nicole MARNINI
Marco FUSI
---------------
Yarışma Kuralları (18 Yaş Üzeri) >>
Yarışma Kuralları (Under 18 Category) >>
Rules (Over 18 Category) >>
Rules (Under 18 Category) >>