Umut Vakfı Karikatür Yarışmasında Kazananlara Ödülleri Verildi

🔴Umut Vakfı'nın düzenlediği "Bireysel Silahsızlanma: Yaşama Hak Tanıyın" konulu karikatür yarışması sonuçları açıklandı. Yarışmada Kürşat ZAMAN 'Birinci', Cemalettin GÜZELOĞLU ikinci ve Ahmet ÖZTÜRKLEVENT..Umut Vakfı Karikatür Yarışmasında Kazananlara Ödülleri Verildi..

Umut Vakfı'nın düzenlediği "Bireysel Silahsızlanma: Yaşama Hak Tanıyın" konulu karikatür yarışması sonuçları açıklandı. Birinciliği Kürşat ZAMAN'ın karikatürü kazandı..


Umut Vakfı'nın düzenlediği "Bireysel Silahsızlanma: Yaşama Hak Tanıyın" konulu karikatür yarışması sonuçları açıklandı. Birinciliği Kürşat ZAMAN'ın karikatürü kazandı. Yarışmada ikinciliği Cemalettin GÜZELOĞLU'nun eseri alırken, üçüncülük ödülü de Ahmet ÖZTÜRKLEVENT'e verildi.

Umut Vakfı'nın bu yıl düzenlediği 23'üncü geleneksel ödüllü "Bireysel Silahsızlanma: Yaşama Hak Tanıyın" konulu karikatür yarışması sonuçlandı. 17 Eylül'de sonuçlanan yarışmanın ödül töreni, "Bireysel Silahsızlanma Günü" olan 28 Eylül Cuma günü İstanbul'da gerçekleştirildi. Düzenlenen tören gecesinde, günün anlam ve önemine dair konuşmalar sonrasında ödül kazananlara ödülleri sunuldu ve sergi açılışı yapıldı. Yarışmada 
'Birincilik Ödülü'nü kazanan Kürşat ZAMAN, 'İkincilik Ödülü'nü kazanan Cemalettin GÜZELOĞLU, 'Üçüncülük Ödülü'nü kazanan Ahmet ÖZTÜRKLEVENT ve 'Seçiciler Kurul Ödülü'nü kazanan Gülfidan ÖZDİLEK'e ödülleri verildi.

Yarışmaya geleneksel posta yoluyla eser kabul edildi. Son katılım tarihi önce 17 Ağustos 2018 (Cuma) olarak açıklanmıştı. Ancak daha sonra süre 01 Eylül 2018 (Cumartesi) tarihine uzatılmıştı..

Kazananlar:
Birincilik Ödülü- Kürşat ZAMAN
İkincilik Ödülü- Cemalettin GÜZELOĞLU
Üçüncülük Ödülü- Ahmet ÖZTÜRKLEVENT
Seçiciler Kurul Ödülü- Gülfidan ÖZDİLEK
---------------
Yarışma Kuralları >>
E-Katalog >>
Umut Vakfı / Web Sayfası >>
Umut Vakfı Twitter >>
2007 Yarışma Sonuçları >>

Birincilik Ödülü:
Kürşat ZAMAN

İkincilik Ödülü:
Cemalettin GÜZELOĞLU

Üçüncülük Ödülü:
Ahmet ÖZTÜRKLEVENT

Seçiciler Kurul Ödülü:
Gülfidan ÖZDİLEK
Umut Vakfı Basın Bülteni