Aşkın AYRANCIOĞLU’ndan “Timeless Cartoons” Kitabı

🔴Karikatür sanatçısı Aşkın AYRANCIOĞLU’nun “Timeless Cartoons (Zamansız Karikatürler)” adlı kitabı SFK. Yayınevi tarafından İngiltere’de yayımlandı. AYRANCIOĞLU’nun her karikatürüne yazar İlker..


Aşkın AYRANCIOĞLU’ndan “Timeless Cartoons” Kitabı..

AYRANCIOLU’nun her karikatürüne yazar İlker ÇAKMAKKAYA’nın İngilizce yazdığı aforizmaları eşliğinde yayımlanan kitap Amazon siteleri aracılığıyla Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Kıta Avrupası ülkeleri, Avustralya, Yeni Zelanda, Japonya, Hindistan ve Çin başta olmak üzere 30’u aşkın ülkede basılı, dünyanın büyük bölümünde de e-kitap olarak okurlara sunuluyor..


Karikatür sanatçısı Aşkın AYRANCIOĞLU’nun “Timeless Cartoons (Zamansız Karikatürler)” adlı kitabı SFK. Yayınevi tarafından İngiltere’de yayımlandı.

AYRANCIOLU’nun her karikatürüne yazar İlker ÇAKMAKKAYA’nın İngilizce yazdığı aforizmaları eşliğinde yayımlanan kitap Amazon siteleri aracılığıyla Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Kıta Avrupası ülkeleri, Avustralya, Yeni Zelanda, Japonya, Hindistan ve Çin başta olmak üzere 30’u aşkın ülkede basılı, dünyanın büyük bölümünde de e-kitap olarak okurlara sunuluyor.

122 sayfadan oluşan ve (20cm X 20cm) boyutlarında yayımlanan 'Timeless Cartoons' kitabı Aşkın AYRANCIOĞLU’nun ilk kişisel karikatür albümü…AYRANCIOĞLU bu ilk kişisel karikatür albümünü: "Savaşsız, sömürüsüz, hapishanesiz özgür bir yaşam için kalemini silahlaştıranlara..." adadı…⬤ (Kaynak: Aşkın AYRANCIOLU)