3. Ulusal Antalya Organize Sanayi Bölgesi Karikatür Yarışması 2018 Albümü Yayımlandı

🔴Antalya'da bu yıl ulusal kapsamlı olarak gerçekleştirilen "3. Ulusal Antalya Organize Sanayi Bölgesi Karikatür Yarışması 2018 Antalya" etkinliğinin karikatür albümü basılarak, kazananlara ve albümde eseri olanlara kargo posta yoluyla..


3. Ulusal Antalya Organize Sanayi Bölgesi Karikatür Yarışması 2018 Albümü Yayımlandı..

Antalya Organize Sanayi Bölgesi tarafından ulusal kapsamda bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen karikatür yarışmasının albümü yayımlandı..


Antalya Organize Sanayi Bölgesi tarafından ulusal kapsamda bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen karikatür yarışmasının albümü yayımlandı.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi tarafından ulusal kapsamda bu yıl gerçekleştirilen 
"3. Ulusal Antalya Organize Sanayi Bölgesi Karikatür Yarışması 2018 Antalya" etkinliğinin karikatür albümü basılarak, kazananlara ve albümde eseri bulunanlara kargo-posta yoluyla gönderildi.

Tamamı Renkli..

174 sayfalık albüm (22,5cmx22,5cm) ölçülerinde ve kalın karton kapaklara sahip. Tamamı renkli hazırlanmış. İç sayfalar mat kuşe kağıda basılı ve her sayfaya bir eser gelecek şekilde dizayn edilmiş.


Albümden Sayfalar..

Albümün ilk giriş mesaj yazısı; Antalya OSB Müteşebbis Heyeti Başkan Vekili, Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali BAHAR'a ait. Ardından gelen sayfada, Antalya OSB ve Yönetim Kurulu ile denetim Kurulu tanıtım ve yazısı yer alıyor.

Sonra sırasıyla 'Seçici Kurul', 'Ödül Kazananlar', 'Sergilenen Eserler', 'Seçici Kurul Çalışmaları', Ödül Töreni Fotgrafları' ve 'Haber Bülteni' başlıklı basından derlenmiş etkinlikle ilgili gazete kupürlarına yer verilmiş.

Katılım Belgesi..

Bu yıl, konusu "Sanayide Teknolojik Dönüşüm" olan ve ödül töreni 27 Temmuz 2018 Cuma günü gerçekleştirilen yarışmanın katılımcılarına da, birer 'Katılım Belgesi' albümle birlikte postalandı.

Ödül Kazananlar..

"3. Ulusal Antalya Organize Sanayi Bölgesi Karikatür Yarışması 2018"e katılım hem elektronik posta hem de geleneksel posta yöntemleriyle gerçekleşmiş ve 3 Temmuz 2018'de
süre sona ermişti. Bu yılın birinciliğini İzmir'den Hilal ÖZCAN, ikinciliğini İstanbul'dan Aytur ŞAHİNBAY ve üçüncülüğünü de Bartın'dan Murat SARI kazanmıştı. Mansiyon ödüllerine ise Fethi Gürcan MERMERTAŞ (İstanbul), Sait MUNZUR (Ankara) ve Hakan SÜMER (İstanbul) değer bulunmuştu.

Seçici Kurul..

Yarışmanın jürisinde Eray ÖZBEK, Ahmet AYKANAT, Engin SELÇUK, Kürşat ZAMAN, AOSB Yönetim Kurulu Üyesi ve AOSB Bölge Müdürü görev aldı. ⬤
---------------
Yarışma Kuralları >>
Ödül Kazananlar >>
Finalistler >>


Birincilik:
Hilal Özcan
İzmir

Jüri:
Eray ÖZBEK
İzmir

Albümden..
(Karikatürler: Mehmet ZEBER, Eylem Can KILIÇ)

Ödül Töreninden Fotograflar..

Basında çıkan haberlerden..

Yarışma Afişi  - 2018