3 Ağustos 2018 Cuma

45 Uluslararası Mizah Sergisi 2018 Piracicaba Brezilya Seçilenler Listesi

Brezilya'nın Piracicaba şehrinde geleneksel olarak düzenlenen "Uluslararası Mizah Sergisi"nin bu yıl 45'incisi yapılıyor. Altı (6) farklı kategoride karikatürlerin yarıştığı organizasyonda, her dalda seçilen isimlerin listesi belli oldu. 
(45th lnternational Humor Exhibition of Piracicaba 2018 Brazil)..
---

45 Uluslararası Mizah Sergisi 2018 Piracicaba Brezilya Seçilenler Listesi..

Brezilya'nın Piracicaba şehrinde geleneksel olarak düzenlenen "Uluslararası Mizah Sergisi"nin bu yıl 45'incisi yapılıyor. Altı (6) farklı kategoride karikatürlerin yarıştığı organizasyonda, her dalda seçilen isimlerin listesi belli oldu. Büyük ödülün 10 bin Brezilya Real'i olan yarışmada dağıtılacak toplam ödül miktarı 55 bin R$.
Geleneksel posta ve elektronik posta yöntemleriyle eser gönderiminin gerçekleştiği yarışmaya katılım süresi 15 Temmuz'da dolmuştu.

Seçilenler:
Portre Karikatür
Alan Souto Mayor Alves - Brezilya
Ali Hussain Al Sumaikh Bahreyn
Alisson Ortiz Affonso - Brezilya
Andre Bethlem - Brezilya
Andre Camargo - Brezilya
Antoni Ribeiro Martins - Brezilya
Antonio Santos - Portekiz
Arash Foroughi - İran
Ariel Silva - Brezilya
Asier Sanz Nieto - İspanya
Carlos Eduardo Pereira dos Santos Cunha - Brezilya
Cau Gomez - Brezilya
Cival Einstein Macêdo Alves - Brezilya
Dario Castillejos - Meksika
Darko Drljevic - Karadağ
David Garcia Vivancos - İspanya
Diogo Pablo Araujo Lopes - Brezilya
Douglas de Souza Vieira - Brezilya
Edmilson Avancine - Brezilya
Fabricio dos Santos de Brito - Brezilya
Gerson Amorim - Brezilya
Guedes - Brezilya
Gustavo Paffaro - Brezilya
Halit Kurtulmuş Aytoslu - Türkiye
Igor Leonardo Vasconcelos Villa - Brezilya
Jarbas Domingos by Lira Junior - Brezilya
J. Bosco - Brezilya
Joaquín Aldeguer López - İspanya
José Marconi Bezerra de Souza - Brezilya
Lezio Junior- Brezilya
Luciano Soares Lima - Brezilya
Luiz Avanço - Brezilya
Luiz Carlos Fernandes (Fernandes) - Brezilya
Makhmudjon Eshonkulov - Özbekistan
Marcelo Ferreira - Brezilya
Marco Krebs - Brezilya
Marcos Bazaglia Faias - Brezilya
Maria Rita Almeida Correa - Brezilya
Matías Tolsà Montedoro - İspanya
Mauricio Parra - Kanada
Max Eduardo Portella Ziemer - Brezilya
Moises de Macedo Coutinho - Brezilya
Paulo Emmanuel - Brezilya
Paulo Sergio Jindelt - Brezilya
Pedro Silva - Portekiz
Rafael Duque Espindola - Brezilya
Regis Teixeira - Brezilya
Ricardo Ribeiro Soares - Brezilya
Rodrigo de Azeve do Silva - Brezilya
Rosana Fávero de Amorim - Brezilya
Sebastião Xavier de Lima - Brezilya
Shahrokh Heidari - Fransa
Shankar Pamarthy - Hindistan
Sidney Lima - Brezilya
Stella Peralta - Kolombiya
Suélen Becker - Brezilya
Thiago Lucas - Brezilya
Ulisses José de Araujo - Brezilya
Vinicius Francisco Esteves - Brezilya
Walmir Americo Orlandeli - Brezilya
Walter Toscano - Peru
Wlamir Rodrigues - Brezilya
Alexsander Faria de Souza - Brezilya
Robinson José da Silva - Brezilya
Fabiano Carriero Eiras - Brezilya

Karikatür
Ali Miraee - İran
Andre Farias - Brezilya
Angel Boligan Corbo - Meksika
Bobisa Todorovic - Sırbistan
Bossens Philippe - Belçika
Carlos Jorge Nunes - Brezilya
Carlos José Ribeiro - Brezilya
Cau Gomez - Brezilya
Constantin Pavel - Romanya
Constantin Sunnerberg - Belçika
Daniel Gnattali - Brezilya
Danilo Scarpa - Brezilya
Darko Drljevic - Karadağ
Didie Sri Widiyanto - Endonezya
Emrah Arikan - Türkiye
Erdogan Basol - Türkiye
Érico de Oliveira Junqueira Ayres - Brezilya
Gilberto Ferreira Algarra - Brezilya
Gilmar Machado - Brezilya
Grigori KATZ, İsrail
Jarbas Domingos by Lira Junior - Brezilya
J Bosco - Brezilya
João Carlos Mattias do Nascimento - Brezilya
José Paulo Ferrer - Brezilya
Jota A - Brezilya
Kazanevsky Vladimir - Ukrayna
Leandro Nanartonis - Brezilya
Liviu Stanila - Romanya
Luiz Fernando Dorabiato - Brezilya
Mahmoud Barkhordari - İran
Marcelo Ferreira - Brezilya
Marco Merlin - Brezilya
Marcus Vinicius Luna dos Santos (Billo) - Brezilya
Mileta Miloradovic -Sırbistan
Oleksy Kustovsky - Ukrayna
Olivier Ploux - Fransa
Omar Alberto Figueroa Turcios - İspanya
Orhan Öztürk - Türkiye
Paulo Emmanuel Cunha da Silva - Brezilya
Paulo Sergio Jindelt - Brezilya
Paulo Vilanova - Brezilya
Rafael Correa - Brezilya
Raimundo Waldez da C. Duarte - Brezilya
Ricardo Clement - El Salvador
Rodrigo Mineu - Brezilya
Ronaldo Cunha Dias - Brezilya
Santiago Cornejo - Arjantin
Sergei Semendyaev - Ukrayna
Seyi̇t Saatci̇ - Türkiye
Sidney Lima - Brezilya
Silvano Mello - Brezilya
Soeprie Ketjil - Endonezya
Toso Borkovic - Sırbistan
Vladimir Stankovski - Sırbistan
Sérgio Ribeiro Lemos - Brezilya
Trayko Popov - Bulgaristan

Basın Karikatürü
Alberto Ribeiro Palmieri - Brezilya
Álvaro Carlos Cruz Alves - Brezilya
Anderson de Oliveira Delfino - Brezilya
Andrea Pecchia - İtalya
Angel Boligan Corbo - Meksika
Anne Derenne - Fransa
Brady Izquierdo Rodríguez - Küba
Bruno Coelho Aziz Lima - Brezilya
C.B. Shibu - Brezilya
Carlos Henrique Santos da Costa (Guabiras) - Brezilya
Carlos André de Souza - Brezilya
Cau Gomez - Brezilya
Cleverson Martins - Brezilya
Constantin Pavel - Romanya
DaCosta - Brezilya
Damir Novak - Hırvatistan
Dario Castillejos Meksika
Darko Drljevic - Karadağ
Darsono - Endonezya
David Vela - İspanya
Didie Sri Widiyanto - Endonezya
Douglas de Souza Vieira - Brezilya
Dubovkyi Oleksandr - Ukrayna
Eder Santos - Brezilya
Elena Ospina - Kolombiya
Elihu Ribeiro Duayer Filho - Brezilya
Emrah Arikan - Türkiye
Flávio de Azevedo Levy - Brezilya
Floreal da Silva Andrade - Brezilya
Francisco Crocomo -Brezilya
Gabriel Morales Ferrari - Brezilya
Gilmar Machado - Brezilya
Guilherme Cerveira Lima - Brezilya
Halit Kurtulmuş - Türkiye
Izabela Kowalska-Wie \ czorek - Polonya
Jarbas Domingos by Lira Junior - Brezilya
João Medino da Silva - Brezilya
Jota A - Brezilya
Junior Lopes - Brezilya
Kleverson Mariano - Brezilya
Liu qiang - Çin
Liviu Stanila - Romanya
Luc Descheemaeker - Belçika
Luis Fernando Pimentel Mendes - Brezilya
Luiz Carlos Fernandes - Brezilya
Marcelo Oscar Lawryczenko - Arjantin
Marcelo Ferreira - Brezilya
Marcelo Maraska - Brezilya
Mehdi Azizi - İran
Mihai Ignat - Romanya
Mohsen Zarifian - İran
Muzaffar Yulchiboev - Özbekistan
Norbert Van Yperzeele - Belçika
Olivier Ploux - Fransa
Omar Pérez - İspanya
Paulo Sergio Jindelt - Brezilya
Petry and Crisan - Romanya
Rafael Duque Espindola - Brezilya
Raimundo Waldez da C. Duarte - Brezilya
Raul Fernado Zuleta - Kolombiya
Roberto André - Brezilya
Rodrigo Serra Brum Machado - Brezilya
Rodrigo Mineu - Brezilya
Ronaldo Cunha Dias - Brezilya
Shahrokh Heidari - Fransa
Silvano Mello - Brezilya
Spiro Radulovic - Sırbistan
Thiago Lucas - Brezilya
Toso Borkovic - Sırbistan
Ulisses José de Araujo - Brezilya
Vasco Gargalo - Portekiz
Vladan Nikolic - Sırbistan
Walmir Americo Orlandeli - Brezilya
Walter José Martins Pereira - Brezilya
Wesam Khalil - Mısır
Yoiti Taniguchi - Brezilya
Trayko Popov - Bulgaristan
Willian Antonio Hussar - Brezilya

Shooting / HQ
Alexandre Aparecido Soares Batista Brezilya
Andre Farias - Brezilya
Armen Hamonangan - Endonezya
Bernard Bouton - Fransa
Brady Izquierdo Rodríguez - Küba
Carlos Eduardo Duarte da Silva - Brezilya
Claudio Jorge - Brezilya
Daniel Gnattali - Brezilya
Daniel Jacob - Brezilya
Danilo Scarpa - Brezilya
David Vela - İspanya
Dubovkyi Oleksandr - Ukrayna
Eder Santos - Brezilya
Elvis Nilson Israel de Oliveira - Brezilya
Gabriel Morales Ferrari Brezilya
Gérson Luis de Vargas Pinto - Brezilya
Gilmar Machado - Brezilya
Gilson F. de Menezes - Brezilya
Halit Kurtulmuş - Türkiye
Igor Kondenko - Ukrayna
Jarbas Domingos by Lira Junior - Brezilya
J. Bosco - Brezilya
João Carlos Mattias do Nascimento - Brezilya
Jota A - Brezilya
Juné Ferreira - Brezilya
Kazanevsky Vladimir - Ukrayna
Klaus Pitter - Avusturya
Marcelo Ferreira - Brezilya
Marco Merlin - Brezilya
Michel Moro Gómez - Küba
Mileta Miloradovic - Sırbistan
Moisés de Macedo Coutinho - Brezilya
Oguz Gurel - Türkiye
Rafael Corrêa - Brezilya
Rodrigo Serra Brum Machado - Brezilya
Santiago Cornejo - Arjantin
Toso Borkovic - Sırbistan
Valery Momot - Ukrayna
Vladimir Stankovski - Sırbistan
Willian Antonio Hussar - Brezilya
Valdécio Cesar de Andrade - Brezilya

Konu: "Armoni"
Adriana Mosquera (Nani) - İspanya
Alexander Barabanshchykov - Ukrayna
Alexandre Alves Franco - Brezilya
Alexsandro de Brito Almeida - Brezilya
Andrea Pecchia - İtalya
Angel Boligan Corbo - Meksika
Anselmo Gimenez Mendo - Brezilya
Antoni Ribeiro Martins - Brezilya
Bruno Coelho Aziz Lima - Brezilya
Carlos Andre de Souza - Brezilya
Cau Gomez - Brezilya
Daniel Jacob - Brezilya
David Araujo Bezerra - Brezilya
Djoko Susilo - Endonezya
Eder Santos - Brezilya
Fernando Madeira - Portekiz
Floreal da Silva Andrade - Brezilya
Frederico Ozanan Pinto Gomes Pereira - Brezilya
Gilmar Machado - Brezilya
Igor Kondenko - Ukrayna
Jesse Ribeiro Brezilya
João Medino da Silva - Brezilya
Jota A - Brezilya
Júlia Teles Cruz - Brezilya
Julio Carrión - Peru
Kazanevsky Vladimir - Ukrayna
Konstantin Kazanchev - Ukrayna
Lezio Junior - Brezilya
Liviu Stanila - Romanya
Luc Descheemaeker - Belçika
Luiz Roberto Villa - Brezilya
Makhmudjon Eshonkulov - Özbekistan
Omar Alberto Figueroa Turcios - İspanya
Omar Pérez - İspanya
Paulo Sergio Jindelt - Brezilya
Pepe Sanmartin - Peru
Rafael Correa-Brezilya
Ricardo Clement - El Salvador
Rodrigo Serra Brum Machado - Brezilya
Ronaldo Cunha Dias - Brezilya
Santiago Cornejo - Arjantin
Shahrokh HEIDARI - Fransa
Silvano Mello - Brezilya
Thiago Lucas - Brezilya
Rosana Amorim - Brezilya
Willian Antonio Hussar - Brezilya
Trayko Popov - Bulgaristan

"Sağlıksız Sağlık Ödülü"
Andrea Pecchia - İtalya
Angel Boligan Corbo - Meksika
Antonio Marcos Feitosa da Silva (Dovinho Feitosa) - Full cast and crew
Armen Hamonangan - Endonezya
Carmen-Niculina Misaila - Romanya
Daniel Gnattali - Brezilya
Darko Drljevic - Karadağ
Dubovkyi Oleksandr - Ukrayna
Emrah Arikan - Türkiye
Fernando Pica - Kolombiya
Floreal da Silva Andrade - Brezilya
Frederico Ozanan Pinto Gomes Pereira - Brezilya
Gilmar Machado - Brezilya
Halit Kurtulmuş Aytoslu - Türkiye
João Medino da Silva - Brezilya
José Miguel Pires Junior - Brezilya
José Paulo Ferrer - Brezilya
Jota A, Brezilya
Kazanevsky Vladimir - Ukrayna
Klaus Pitter - Avusturya
Liu qiang - Çin
Luc Descheemaeker - Belgium
Luiz Roberto Villa - Brezilya
Olivier Ploux - Fransa
Omar Alberto Figueroa Turcios - İspanya
Raimundo Waldez da C. Duarte - Brezilya
Vladimir Stankovski - Sırbistan
Walmir Americo Orlandeli - Brezilya
---------------
Yarışma Kuralları >>
Web Sayfası >>
Facebook >>
Kaynak >>