"2018'in En İyi 3 Karikatür Web Sitesi" Anketi Sonuçları Açıklandı

28 Temmuz'da başlatılan ve 8 Ağustos'da sona eren "2018'in En İyi 3 Karikatür Web Sitesi" anketi sonuçlandı.. "Syria Cartoon"un düzenlediği ve 10 gün süren "2018'in En İyi 3 Karikatür Web Sitesi" anketi sonuçları açıklandı.  Uluslararası alanda paylaşımda bulunarak yayın yapan "En İyi 3 Karikatür Web Sitesi", takipçilerinin yaptığı aday..
---

"2018'in En İyi 3 Karikatür Web Sitesi" Anketi Sonuçları Açıklandı..

28 Temmuz'da başlatılan ve 8 Ağustos'da sona eren "2018'in En İyi 3 Karikatür Web Sitesi" anketi sonuçlandı..
"Syria Cartoon"un düzenlediği ve 10 gün süren "2018'in En İyi 3 Karikatür Web Sitesi" anketi sonuçları açıklandı. 
Uluslararası alanda paylaşımda bulunarak yayın yapan "En İyi 3 Karikatür Web Sitesi", takipçilerinin yaptığı aday bildirmeleri sonucunda ilk üç web sayfası sıralaması belirlenmiş oldu. Bu duruma göre 'SyriaCartoon' (RaedCartoon) en çok oy tercihi ile ilk sırada yer aldı. Dünya genelinde gerçekleşen oylama sonucunda 'IranCartoon' ikinci ve 'BestCartoons' üçüncü oldu. Birinci sırayı alan SyriaCartoon'dan değerlendirme sonrası yapılan açıklamada başarısının başlıklarını "Nerede olursa olsun, olaylara ayak uydurmak için hız ve güvenirlilik" olarak vurguladı.
Aynı web sayfasının geçtiğimiz yıl (2017) yapılan anketi sonucunda CartoonColors "Üçüncülük" ödülü almıştı. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da CartoonColors'a oy veren, aday gösteren tüm takipçilerimize teşekkür ederiz.(Haber: CartoonColors)

2018 Oylama Sıralaması:
1- SyriaCartoon (RaedCartoon), Suriye
2- IranCartoon, İran
3- BestCartoon, Romanya
---------------
Anket Haberi >>
2017 Anketi >>
Kaynak >>

1- Syria Cartoon
Suriye

2- Iran Cartoon
İran

3- Best Cartoon
Romanya