Sefa SOFUOĞLU Yazdı.. "Bir gün şehire bir adam gelir.."

🔴Adanalı karikatürcü ve reklamcı Sefa SOFUOĞLU, 2017'de 'Adabul' web sayfasında kısa bir yazı yayımlamıştı. Yazıda; Çukurova Mizah Festivali için Adana'ya gelen Ukraynalı çizer Oleksy KUSTOVSKY ve çizgi desenlerine..


Sefa SOFUOĞLU Yazdı.. "Bir gün şehire bir adam gelir.."

Adanalı karikatürcü ve reklamcı Sefa SOFUĞLU, 2017'de 'Adabul' web sayfasında kısa bir yazı yayımlamıştı. Yazıda; Çukurova Mizah Festivali için Adana'ya gelen Ukraynalı çizer Oleksy KUSTOVSKY ve çizgi desenlerine değinilmişti. İşte Sefa SOFUOĞLU'nun o kısa yazısı:.


Adanalı karikatürcü ve reklamcı Sefa SOFUĞLU, 2017'de 'Adabul' web sayfasında kısa bir yazı yayımlamıştı. Yazıda; Çukurova Mizah Festivali için Adana'ya gelen Ukraynalı çizer Oleksy KUSTOVSKY ve çizgi desenlerine değinilmişti. İşte Sefa SOFUOĞLU'nun o kısa yazısı:

"Bir gün şehire bir adam gelir. Şehirde iki-üç gün kalır, gider. Ardında unutulmayacak izler bırakır. Oleksiy KUSTOVSKY, Çukurova Mizah Festivali için geldiği Adana’da sessiz sedasız takılıp, Adana’yı kendi çizgi dilinde anlatmaya çalışmış. Bunlar sadece bir kaçı, diğerleri Facebook hesabında kuzu gibi yatıyor." ⬤
(Sayfayı ve diğer çizimleri görmek için TIKLAYINIZ >>)
---------------
Oleksy KUSTOVSKY / Facebook >>
Oleksy KUSTOVSKY Desenleri >>
Kaynak >>
(Haber: CartoonColors)


(Çizen: Oleksy KUSTOVSKY, Ukrayna)