Pray For Greece

🔴Ülkede 3 günlük yas ilan edildi. Yunanistan Başbakanı Aleksis ÇİPRAS halka hitabında, hayatını kaybedenler anısına 3 günlük ulusal yas ilan edildiğini açıkladı. Olağanüstü durum ilan edilen bölgede ölü sayısının 100'ü..

Pray For Greece..

Atina'nın yaklaşık 20 kilometre kuzeydoğusundaki Penteli ve Rafina bölgelerinde başlayan ve kısa sürede ormanlık araziden meskun mahallelere sıçrayan yangınlar, Yunanistan tarihinin en büyük yangın felaketlerinden birine yol açtı..


Atina'nın yaklaşık 20 kilometre kuzeydoğusundaki Penteli ve Rafina bölgelerinde başlayan ve kısa sürede ormanlık araziden meskun mahallelere sıçrayan yangınlar, Yunanistan tarihinin en büyük yangın felaketlerinden birine yol açtı. Mati beldesindeki bu yangında şu ana kadar tespit edilen ölü sayısının 88 olduğu açıklandı. Yaralı sayısı ise 180 civarında ve kayıp sayısının da 170 olduğu söyleniyor. 4 binden fazla ev kullanılamaz durumda.

Ülkede 3 günlük yas ilan edildi. Yunanistan Başbakanı Aleksis ÇİPRAS halka hitabında, hayatını kaybedenler anısına 3 günlük ulusal yas ilan edildiğini açıkladı. Olağanüstü durum ilan edilen bölgede ölü sayısının 100'ü geçebileceği tahmin ediliyor. Yangının çıkış nedeni ise henüz bilinmiyor. (Haber: CartoonColors) ⬤
---------------
Video Müzik / Youtube (San To Metanasti) >>

Vahit AKÇA


Zülfi LİVANELİ & Maria FERANDURİ
"Kardeşin Duymaz" (San To Metanasti)