İzmir'de Bir İlk.. Özel Karikatür Atölyesi Apeas'da Başlıyor

🔴Alsancak’ta “butik” atölye sloganıyla sanat hayatına başlayan Apeas, özel karikatür atölyesiyle İzmir’de bir ilke imza attı. 1 Eylül’de başlayacak derslerde, usta  karikatürcü Mustafa YILDIZ, 7-15 yaş grubundaki çocuklara karikatür..İzmir'de Bir İlk.. Özel Karikatür Atölyesi Apeas'da Başlıyor..

Ressam Tülay APAYDIN ile gazeteci kızı Melis APAYDIN İDE tarafından kurulan Apeas’ta karikatür derslerinin yanı sıra yetişkinler ve çocuklar için resim, fotoğrafçılık, sinema, animasyon, karakter tasarımı, ebru, seramik ve ahşap boyama gibi dersler de verilecek..

Alsancak’ta “butik” atölye sloganıyla sanat hayatına başlayan Apeas, özel karikatür atölyesiyle İzmir’de bir ilke imza attı. 1 Eylül’de başlayacak derslerde, usta  karikatürcü Mustafa YILDIZ, 7-15 yaş grubundaki çocuklara karikatür çizmeyi öğretecek. Haftalık 1,5 saat sürecek olan derslerde minikler, hem çizim yapmayı hem de çizimlerine mizah katmayı öğrenecek.

Ressam Tülay APAYDIN ile gazeteci kızı Melis APAYDIN İDE tarafından kurulan Apeas’ta karikatür derslerinin yanı sıra yetişkinler ve çocuklar için resim, fotoğrafçılık, sinema, animasyon, karakter tasarımı, ebru, seramik ve ahşap boyama gibi dersler de verilecek.
---------------
İletişim: 
Talatpaşa bulvarı Beyaz Apt. 
No:3 Kat:2 
Alsancak - İZMİR
Tel: (0.506) 521 9252