10. Uluslararası Pushkinskaja Sanat Merkezi Karikatür Yarışması 2018 E-Kataloğu

🔴Rusya Sanat Müzesi "Pushkinskaja" düzenlemiş olduğu ve konusunun "Yaratıcı Özgürlüğünü Savunan Sanatçıların Kamusal Yaşamda Rolü ve Yeri" olan yarışmanın e-katalogunda Türkiye'den dört (4) çizerin 5 eseri yer alıyor. (10th International..


10. Uluslararası Pushkinskaja Sanat Merkezi Karikatür Yarışması 2018 E-Kataloğu..

Jüri tarafından seçilen bu eserler, 30 Haziran - 29 Temmuz 2018 tarihleri arasında da, St Petersburg'da bulunan "Pushkinskaya-10" sanat merkezinde açılan sergiyle sanatseverlere sunuluyor..


Rusya'nın St. Petersburg şehrinde düzenlenen "10. Uluslararası Pushkinskaja Sanat Merkezi Karikatür Yarışması 2018"in seçilen eserlerinden oluşan PDF albümü yayımlandı. 

Rusya Sanat Müzesi "Pushkinskaja" düzenlemiş olduğu (10th International Pushkinskaja Art Centre Competition of Caricatures 2018 St. Petersburg, Russia) ve konusunun "Yaratıcı Özgürlüğünü Savunan Sanatçıların Kamusal Yaşamda Rolü ve Yeri" olan yarışmanın e-kataloğunda Türkiye'den dört (4) çizerin 5 eseri yer alıyor. Toplam 39 karikatürün yer aldığı bu katalogda Aşkın AYRANCIOĞLU, Kaan SAATÇİ, Oğuz GÜREL (2 eser) ve Ömer ÇAM'ın karikatürleri bulunuyor.

Jüri tarafından seçilen bu eserler, 30 Haziran - 29 Temmuz 2018 tarihleri arasında da, St Petersburg'da bulunan "Pushkinskaya-10" sanat merkezinde açılan sergiyle sanatseverlere sunuluyor. 

1Mayıs 2018 tarihinde sona ermiş olan e-katılımlı bu yarışmanın her katılımcısına birer diploma verilecek. ⬤
---------------
PDF Albüm >>
Yarışma Kuralları >>
Websayfası >>

Aşkın AYRANCIOĞLU

Kaan SAATÇİ

Oğuz GÜREL

Ömer ÇAM