Karikatür.. Behzad GHAFARI

🔴Kanada'nın Montreal şehrinde karikatür çalışmalarını sürdüren karikatürcü Behzad GHAFARI'nin Cartoon Colors'a gönderdiği güncel karikatürü.. İran ulusal futbol takımı 'Rusya 2018' Dünya Kupası'nda.. FIFA Dünya Kupası..


Karikatür.. Behzad GHAFARI, Kanada..

Kanada'nın Montreal şehrinde karikatür çalışmalarını sürdüren karikatürcü Behzad GHAFARI'nin Cartoon Colors'a gönderdiği güncel karikatürü.. İran ulusal futbol takımı 'Rusya 2018' Dünya Kupası'nda..


Kanada'nın Montreal şehrinde karikatür çalışmalarını sürdüren karikatürcü Behzad GHAFARI'nin Cartoon Colors'a gönderdiği güncel karikatürü.. İran ulusal futbol takımı 'Rusya 2018' Dünya Kupası'nda.. 

Bu yıl Rusya'da gerçekleşecek Dünya Kupası, 14 Haziran 2018'de başlıyor. Avrupa, Amerika, Afrika ve Asya kıtası olmak üzere dünyanın 4 bir yanından toplam 32 takımın mücadele edeceği 2018 Dünya Kupası turnuvası sportif anlamda en büyük organizasyonlardan biri. Bu yıl turnuvanın finali 15 Temmuz 2018'de oynanacak final maçıyla sona erecek.

FIFA
FIFA Dünya Kupası, uluslararası alanda futboldan sorumlu en üst düzey yönetim organı olan Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) üyesi ülkelerin erkek millî takımlarının katılabildiği uluslararası futbol turnuvası. 
1930'daki ilk turnuvadan beri, II. Dünya Savaşı sebebiyle gerçekleştirilemeyen 1942 ve 1946 yılları dışında dört yılda bir düzenlenmektedir.
---------------
Maçların Programları >>
FIFA Dünya Kupası >>'"İran Ulusal Futbol Takımı 'Rusya 2018' Dünya Kupası'nda"
Behzad GHAFARI
Kanada