28 Haziran 2018 Perşembe

28'inci Uluslararası Gura Humorului Mizah Festivali 2018, Suceava Bucovina, Romanya Sonuçları

Romanya'nın Suceava şehrinde düzenlenen "28'inci Uluslararası Gura Humorului Mizah Festivali"nin sonuçları açıklandı. 'İkincilik' ve 'Üçüncülük' ödüllerinin ikişer kişiye verildiği yarışmanın birinciliğini Suriyeli çizer Raed KHALIL kazandı. (28th Humor at Gura Humorului The International Festival 2018 Suceava Bucovina Romania)..
---

28'inci Uluslararası Gura Humorului Mizah Festivali 2018, Suceava Bucovina, Romanya Sonuçları..

Romanya'nın Bucovina bölgesi Suceava şehrinde düzenlenen "28'inci Uluslararası Gura Humorului Mizah Festivali"nin sonuçları açıklandı.
'İkincilik' ve 'Üçüncülük' ödüllerinin ikişer kişiye verildiği yarışmanın birinciliğini Suriyeli çizer Raed KHALIL kazandı. 
'İkincilik' ödüllerini Küba'dan Michel Moro GOMEZ ve Ukrayna'dan Konstantin KAZANCHEV alırken, 'Üçüncülük' ödüllleri de Rus çizer Nikolay CHERNYSHEV, ve Ukraynalı çizer Igor LUKYANCHENKO'ya verildi. Yarışmada dağıtılan 16 adet 'Özel Ödül' kazananlar llistesinde Türkiye'den Erdoğan BAŞOL bulunuyor.

Kazananlar:
Birincilik Ödülü: Raed KHALIL, Suriye
İkincilik Ödülü: 
Michel Moro GOMEZ, Küba 
Konstantin KAZANCHEV, Ukrayna
Üçüncülük Ödülü: 
Nikolay CHERNYSHEV, Rusya 
Igor LUKYANCHENKO, Ukrayna
The "George Gavrilean" Prize for the debutantes in Bucovina
Jitet KUSTANA, Endonezya
Danny  YUSTINIADI, Endonezya

Özel Ödüller:
Alexander BARABANSHCHYKOV, Ukrayna
Alexander DDUBOVSKY, Ukrayna
Bernard BOUTON, Fransa
Dina Abdelgawad SHOSHA, Mısır
Erdogan BAŞOL, Türkiye
Gelu PASCAL, Romanya
Jamoul WESSAM, Suriye
Marian AVRAMESCU, Romanya
Oleh SMAL, Ukrayna
Pamfil HORODNIC, Romania
Partono, Endonezya
Pavel CONSTANTIN, Romanya
Petre HORACIO, Arjantin
Vaso KRCMAR, Sırbistan
Victor-Eugen MIHAI, Romanya
Vladimir KAZANEVSKY, Ukrayna

Jüri Üyeleri:
1. Stefan Popa POPA’S, Romanya, (Festivalin Onursal Başkanı)
2. Antonio Calderon de JESUS, İspanya, (Başkan)
3. Giorgio CEGNA, İtalya
4. Tudor BANUS, Fransa
5.  Doru BOSIOK, Sırbistan
6 .Sandro POGGIALI, İtalya
7. Mihai TRUICA, Romanya
8. Mihai Gabriel BRATU, Romanya
9. Sergiu GRAPHA, Romanya
10.Vasile Craita- MINDRA, Romanya
11. Victor RUSU, Romanya
12.  Radu BERCEARomanya

13.  Elvira ROMANIUC, Romanya
---------------
Yarışma Kuralları >>

Birincilik Ödülü:
Raed KHALIL
Suriye