18. 'Yolsuzluk Belasını Durdur' Grafik Mizah Yarışması 2018 Venezuela Dijital Albümü

🔴Venezuela'da bu yıl 18'incisi düzenlenen "Yolsuzluk belasını durdurmak" konulu grafik mizah yarışmasının dijital kitabı yayımlandı. Albümde karikatürü sergilenen Türkiye'den 15 karikatürcü bulunuyor..


18. 'Yolsuzluk Belasını Durdur' Grafik Mizah Yarışması 2018 Venezuela Dijital Albümü..

Venezuela'da bu yıl 18'incisi düzenlenen "Yolsuzluk Belasını Durdurmak" konulu grafik mizah yarışmasının dijital kitabı yayımlandı. Albümde karikatürü sergilenen Türkiye'den 15 karikatürcü bulunuyor..


Venezuela'da bu yıl 18'incisi düzenlenen "Yolsuzluk Belasını Durdurmak" konulu grafik mizah yarışmasının dijital kitabı yayımlandı. Albümde karikatürü sergilenen Türkiye'den 15 karikatürcü bulunuyor..

Venezuela'da bu yıl 18'incisi yapılan ve son katılım tarihi 31 Mart 2018 olan grafik mizah yarışmasının dijital albümü paylaşıma açıldı. Bu yıl konusu "Yolsuzluk Belasını Durdurmak" (Stop The Scourge of Corruption) olan yarışmanın albümünde 42 ülkeden 174 çizerin 600 adet karikatürü yer alıyor. Albümde Türkiye'den de Ali ŞUR, Aşkın AYRANCIOĞLU, Ayten KÖSE, Coşkun GÖLE, Ferhat DEMİRBAŞ, Fırat SARAÇ, İsmail KAR, Mehmet ZEBER, Menekşe ÇAM, Muammer KOTBAŞ, Mustafa YILDIZ, Nesli KAVRAAL, Oğuz GÜREL, Oğuzhan POLATKAN, Seyit SAATÇİ gibi isimler bulunuyor..⬤

"Yolsuzluk Belasını Durdur" grafik mizah dijital albümü görmek için Tıklayınız >>
---------------
Yarışma Kuralları >>
Website: Humor GraficoNecessario >>
Kaynak: Issuu >>