Gülçin ÇALIŞKAN Kişisel Karikatür Sergisi

🔴Aşkın AYRANCIOĞLU’nun öğrencisi Gülçin’den kişisel karikatür sergisi.. Karikatürcü- Görsel Sanatlar öğretmeni Aşkın AYRANCIOĞLU’nun Yaşar Topçu YBO’da yetiştirdiği ve halen Darıca Fen Lisesi son sınıfında okuyan..


Gülçin ÇALIŞKAN Kişisel Karikatür Sergisi..

Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde 14-20 Mayıs 2018 tarihleri arasında açık kalacak serginin açılışı da 14 Mayıs Pazartesi günü saat 10:00’da yapılacak.


Aşkın AYRANCIOĞLU’nun öğrencisi Gülçin’den kişisel karikatür sergisi..
Karikatürcü- Görsel Sanatlar öğretmeni Aşkın AYRANCIOĞLU’nun Yaşar Topçu YBO’da yetiştirdiği ve halen Darıca Fen Lisesi son sınıfında okuyan Gülçin ÇALIŞKAN ilk kişisel karikatür sergisini Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde açıyor.

Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde 14-20 Mayıs 2018 tarihleri arasında açık kalacak serginin açılışı da 14 Mayıs Pazartesi günü saat 10:00’da yapılacak.

Aslen Bursalı olan ve öğretmen olan annesinin tayini nedeniyle Boyabat’a gelen ve burada Aşkın AYRANCIOĞLU ile karikatür ve resim çalışmak için Yaşar Topçu Yatılı Bölge Okuluna yazılıp buradan mezun olan Gülçin ÇALIŞKAN çok sayıda ulusal ve uluslar arası resim ve karikatür ödülünün de sahibi.

Boyabat’tan ayrıldıktan sonra da ustası Aşkın AYRANCIOĞLU ile iletişimini sürdüren ve çizmeye devam eden Gülçin ÇALIŞKAN geçtiğimiz ay içinde Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Çocuklarda Dijital Bağımlılık” konulu 2. Uluslararası Karikatür Yarışması’nda “Başarı Ödülü” kazanmıştı. 

Gülçin ÇALIŞKAN ilerde sanatçı bir doktor olmayı hedefliyor ve hedefine emin adımlarla ilerliyor. 
---------------
(Haber: Aşkın AYRANCIOĞLU)


Sergi afişi..