Deniz Şenliğinde Karikatür Sergisi..

🔴Bu yıl 14'üncüsü düzenlenen "Denizle Buluşma Şenliği" Mordoğan’da yapıldı. Karaburun Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği şenlik Cumartesi günü açılan karikatür sergisiyle başladı. Karaburun’da yaşayan 3 amatör..


Deniz Şenliğinde Karikatür Sergisi..

Şenlik, 26 Mayıs Cumartesi günü açılan karikatür sergisiyle başladı. Karaburun’da yaşayan 3 amatör çizer, Ali KARAYEL, Barış GÖKER ve Mete EREM’in karikatürleri sanatseverlerin beğenisine sunuldu. “Deniz ve Balık” konularının yanı sıra serbest çizimleri de sergide yer aldı..


Bu yıl 14. kez düzenlenen "Denizle Buluşma Şenliği" Mordoğan’da yapıldı. Karaburun Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği şenlik, renkli görüntülere sahne oldu. 

Şenlik, 26 Mayıs Cumartesi günü açılan karikatür sergisiyle başladı. Karaburun’da yaşayan 3 amatör çizer, Ali KARAYEL, Barış GÖKER ve Mete EREM’in karikatürleri sanatseverlerin beğenisine sunuldu. “Deniz ve Balık” konularının yanı sıra serbest çizimleri de sergide yer aldı. 

Kendilerine “Odunu Burnunda” Karikatürcüler ismini takan çizerlerden Ali Karayel; “Geçmiş yıllarda İzmir Karikatürcüler Platformu olarak karma sergiler açmıştık. Farklı etkinliler yapmıştık. Bu yıl böyle bir öneri aldık. 3 arkadaşım ile ilk kez birlikte sergide açtık. 2 gün boyunca gördüğümüz ilgiden oldukça mutlu olduk” dedi. ⬤
---------------
(Haber: Mustafa YILDIZ)