3 Mayıs 2018 Perşembe

3'üncü Uluslararası "Hayvan Karikatürleri" Yarışması Jürisi

Sırbistan'ın Belgrad şehrinde yapılan "3'üncü Uluslararası "Hayvan Karikatürleri" Yarışması, 2018"de görev yapacak jüri üyelerinin isimleri açıklandı..Daha önce 15 Mayıs 2018 Salı olarak belirtilen sonkatılım süresi 5 Haziran 2018 Salı..

---

"3'üncü Uluslararası "Hayvan Karikatürleri" Yarışması"nın Jüri Üyeleri Belli Oldu..

Sırbistan'ın Belgrad şehrinde yapılan "3'üncü Uluslararası "Hayvan Karikatürleri" Yarışması, 2018"de görev yapacak jüri üyelerinin isimleri açıklandı..


6 kişilik jüri ekinin dört ismi Sırbistan'dan yer alırken, Romanya'dan JüriJulian Pena PAI ve Macaristan'dan Istvan KELEMEN bu yarışmada jüri üyeliği görevinde bulunacak..


Sırbistan'ın Belgrad şehrinde yapılan "3'üncü Uluslararası "Hayvan Karikatürleri" Yarışması, 2018"de görev yapacak jüri üyelerinin isimleri açıklandı..
6 kişilik jüri ekinin dört ismi Sırbistan'dan yer alırken, Romanya'dan JüriJulian Pena PAI ve Macaristan'dan Istvan KELEMEN bu yarışmada jüri üyeliği görevinde bulunacak.

Jüri Üyeleri:
JüriJulian Pena PAI, Romanya, (Karikatürcü)
Toso BORKOVIC, Sırbistan, ( Karikatürcü)
Jugoslav VLAHOVIC, Sırbistan, (Karikatürcü)
Istvan KELEMEN, Macaristan, (Karikatürcü)
Jovo SKOMAC, Sırbistan, (Karikatürcü)
Spiro RADULOVIC, Sırbistan, (Karikatürcü)..

Daha önce 15 Mayıs 2018 Salı olarak belirtilen sonkatılım süresi 5 Haziran 2018 Salı gününe uzatılmıştı. Yarışmanın konusu "Vahşi Hayvanlar" (Wild Animals)

Yarışmaya en fazla 3 MB ve JPG formatında yine en fazla 5 adet karikatür gönderebilecek. Ayrıca kısa biyaografi ve 1 fotograf isteniyor..
Yarışmada birinciye 800, ikinciye 500, üçüncüye 400 EURO ve ayrıca Özel Ödüller ve Diplomalar da verilecek.

Ön seçimden geçen karikatürler aynı gün Animal Cartoon portalında yayımlanacak.
Ödül kazananlara gönderilecek basılı yarışma kataloğu,diğer katılımcılar için organizasyonıun Web sitesinden PDF formatında indirilebilecek.
Karikatür gönderim adresi: info@animalcartoon.net 
---------------
Yarışma Kuralları >>

Jüri Üyeleri