9. Molla Nasreddin Uluslararası Karikatür Yarışması 2018 Katılımcı Listesi (25.04.2018)

🔴Azerbaycan'da bu yıl düzenlenen "9. Molla Nasreddin Uluslararası Karikatür Yarışması 2018" başvuruları devam ediyor. Son katılım tarihi 10 Ekim 2018 (Çarşamba) olmasına rağmen dünyanın bir çok ülkesinden..


9. Molla Nasreddin Uluslararası Karikatür Yarışması 2018 Katılımcı Listesi (25.04.2018)..

Azerbaycan Karikatüristler Birliği'nin bu yıl düzenlediği "9. Molla Nasreddin Uluslararası Karikatür Yarışması 2018" başvuruları devam ediyor. Son katılım tarihi 10 Ekim 2018 (Çarşamba). 


Azerbaycan Karikatüristler Birliği'nin bu yıl düzenlediği "9. Molla Nasreddin Uluslararası Karikatür Yarışması 2018" başvuruları devam ediyor. Son katılım tarihi 10 Ekim 2018 (Çarşamba). Henüz fazlasıytla süre olmasına rağmen, dünyanın bir çok ülkesinden çizerler eserlerini göndererek yarışmaya katılmışlar. 25 Nisan 2018 (Çarşamba) tarihi itibariyle yarışmaya çalışma gönderen çizerlerin isimleri organizasyonun web sitesinde yayımlanmaya başladı.

Yarışmanın bu yıl konusu;
1.“Yıldönümü” (“Molla Nasreddin” Karikatür Yarışmasının 10. yılı).
2.“Yıldönümü” (Ben 50 yaşımdayım). 
iki bölümde  belirlenen konulu yarışmaya her çizer 2 ila 5 arası çalışma gönderebilir.
Elektronik posta ile katılımın gerçekleşeği yarışmaya JPEG formatında ve 300 DPI çözünürlükteki çalışmalar şu adrese gönderilecek:
azercartoon@gmail.com

Kazanacak çizerlerden Birinciye "Altın Madalya ve Diploma", İkinciye "Gümüş Madalya ve Diploma, Üçüncüye "Bronz Madalya ve Diploma" verilecek. Jüri Özel Ödülü olarak ta, "Azerbaycan Ressamlar Birliği Özel Ödülü" ve "Azerbaycan Karikatür Merkezi Özel Ödülü" sahiplerini bulacak. Yarışmanın en iyi karikatürlerinden oluşan bir de katalog hazırlanacak..⬤

Türkiye'den Katılanlar:
İsmail KAR
Ahmet ÇAKIL
Erdoğan BAŞOL
Hülya MEMİŞ
Batuhan İŞCAN
---------------
E-mail: azercartoon@gmail.com
Entry FORM >>
Yarışma Kuralları >>
Web >>
Kaynak: Azer Cartoon >>
Türkçe Versiyonu: Karikatürcüler Derneği >>


Entry FORM
"Molla Nasreddin 2018, Azerbaycan