5. Zeytin Yarışması Albümü

🔴"5. Uluslararası Zeytin Karikatürleri Yarışması 2016" albümü Yayımlandı..(21,5cm x 20cm) ölçülerindeki albümsayfa 240.sayfa. Ön kapağında Beyaz Rusya'dan Marina GORELOVA'nın, arka kapağında ise.."5. Uluslararası Zeytin Karikatürleri Yarışması 2016" albümü Yayımlandı..

"5. Uluslararası Zeytin Karikatürleri Yarışması 2016" albümü Yayımlandı..

2016 yılında Kıbrıs'ın Girne şehrinde düzenlenen 'Zeytin' konulu karikatür yarışmasının basılan ve çizerlere gönderilen albümün ölçüleri (21,5cm x 20cm),


"5. Uluslararası Zeytin Karikatürleri Yarışması 2016" albümü Yayımlandı..
2016 yılında Kıbrıs'ın Girne şehrinde düzenlenen 'Zeytin' konulu karikatür yarışmasının basılan ve çizerlere gönderilen albümün ölçüleri (21,5cm x 20cm), parlak kuşe kağıda basılı ve 240 sayfa. Ön kapakta Beyaz Rusya'dan Marina GORELOVA'nın, arka kapakta ise Ukrayna'dan Vladimir SEMERENKO'nun karikatürleri yer alıyor.

Giriş bölümü; katılımcı listesi ile başlıyor. Girne Belediye Başkanı Nidai GÜNGÖRDÜ ve dönemin Kıbrıs Türk Karikatürcüler Derneği Başkanı Musa KAYRA'nın önsöz yazıları Türkçe ve İngilizce olarak yer alıyor. Ardından jüri üyelerinin fotoğraf ve çizimlerine yer verilmiş.. Ardından sırasıyla Uluslararası Seçici Kurul çalışmaları fotografları..

Uluslararası Seçici Kurul Üyelerinin Türkçe İngilizce fotograflı biyografileri ile bir (1) adet karikatür çizimleri.. 
Ödül kazanan karikatürler ve çizerlerinin fotograflı (Türkçe-İngilizce) biyografileri.. Finalistl karikatürlerin alfabetik olarak sıralanışı..  Ödül töreninden fotograflar.. Son olarak ta demeçlere (Türkçe-İngilizce) yer verilmiş.⬤ (Haber: CartoonColors)
---------------
2015 Albümü >>
2016 Yarışma Kuralları (TUR) >>
2016 Yarışma Sonuçları (TUR) >>
2016 Rules (ENG) >>
2016 Results (ENG) >>


Ön Kapak
Marina GORELOVA
Beyaz RusyaArka Kapak
Vladimir SEMERENKO
Ukrayna