“AYRANCIOĞLU Karikatürleri” Kitabı Çıktı

🔴2-10 Mart 2018 tarihleri arasında Maltepe Belediyesi, Türkan Saylan Kültür Merkezinde karikatür sergisi açan çizerlerin eserlerinden oluşan ve kuşe kağıda renkli olarak basılan kitap 64 sayfadan oluşuyor. Boyabatlı karikatür..


“AYRANCIOĞLU Karikatürleri” Kitabı Çıktı..

2-10 Mart 2018 tarihleri arasında Maltepe Belediyesi, Türkan SAYLAN Kültür Merkezi'nde karikatür sergisi açan çizerlerin eserlerinden oluşan ve kuşe kağıda renkli olarak basılan kitap 64 sayfadan oluşuyor..


Boyabatlı karikatür sanatçıları Aşkın AYRANCIOĞLU ve Behiç Yalçın AYRANCIOĞLU ile genç çizerler Dağlar Umut AYRANCIOĞLU  ve Didar Aşkın AYRANCIOĞLU’nun eserlerinden oluşan “AYRANCIOĞLU Karikatürleri” kitabı Maltepe Belediyesi tarafından yayımlandı. 

2-10 Mart 2018 tarihleri arasında Maltepe Belediyesi, Türkan SAYLAN Kültür Merkezi'nde karikatür sergisi açan çizerlerin eserlerinden oluşan ve kuşe kağıda renkli olarak basılan kitap 64 sayfadan oluşuyor.

AYRANCIOĞLU Karikatürleri” kitabının önsözünü Maltepe Belediye Başkanı Ali KILIÇ yazarken, arka kapakta da usta karikatürcü Tan ORAL’ın yazısı bulunuyor.
Toplam 1000 adet basılan “AYRANCIOĞLU Karikatürleri“ kitabı sergilerde ve çeşitli etkinliklerde sanatseverlere ücretsiz olarak sunulacak. ⬤ (Kaynak:Aşkın AYRANCIOĞLU)Ön Kapak

Arka Kapak
Tan ORAL'ın yazısı

Önsöz
Ali KILIÇ
Maltepe Belediye Başkanı