Kültür Merkezinde Karikatür Sergisi

🔴'Kubilay Kültür Merkezi' Menemen’de açıldı. Törene Mustafa Fehmi KUBİLAY'ın torunu Kemal KUBİLAY da katıldı. Açılışta resim, fotograf ve karikatür sergileri açıldı.. Açılışta konuşan Menemen Belediye Başkanı Tahir ŞAHİN; 'İlçelerine..


Kültür Merkezinde Karikatür Sergisi..

'Kubilay Kültür Merkezi'nin açılışı İzmir Menemen’de açıldı. Törene Mustafa Fehmi KUBİLAY'ın torunu Kemal KUBİLAY da katıldı. Açılışta resim, fotograf ve karikatür sergileri  açıldı..


'Kubilay Kültür Merkezi'nin açılışı İzmir Menemen’de açıldı. Törene Mustafa Fehmi KUBİLAY'ın torunu Kemal KUBİLAY da katıldı. Açılışta resim, fotograf ve karikatür sergileri  açıldı..

İki yıl önce İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz KOCAOĞLU ile birlikte temeli atılan 'Kubilay Kültür Merkezi' Menemen’de açıldı. Kalabalık davetliler önünde yapılan açılışta konuşan Menemen Belediye Başkanı Tahir ŞAHİN; 'İlçelerine böyle bir mekan kazandırdıkları için mutlu olduğunu” söyledi.

Törene katılan Mustafa Fehmi KUBİLAY'ın torunu Kemal KUBİLAY da, İzmir Büyükşehir
Belediye Başkanı Aziz KOCAOĞLU’na ve Menemen Belediye Başkanı Tahir ŞAHİN’e dedesinin ismini böyle bir merkezde yaşattıkları için teşekkür etti.

Açılışta sergiler
İzmirli çizer Mustafa YILDIZ, açılışta karikatür sergisi ile yer aldı. Kitaplarını imzalayıp hediye etti. Ayrıca Resim ve fotoğraf sergileri de açıldı.

Kubilay Kültür Merkezi'nde neler var
Kubilay Kültür Merkezi'nde 30 araçlık otopark, zemin katta bowling salonu ve kafeterya bulunuyor. İkinci ve üçüncü katlarda, öğrencilerin ücretsiz yararlanacağı 17 derslikli dershane, dördüncü katta, tüm spor aletlerinin bulunduğu spor salonu, beşinci katta 100 kişilik konferans salonu ile tüm sanatsal faaliyetlerin sergilenebileceği sergi salonu bulunuyor. Kubilay Kültür Merkezi'nin son katında ise 445 kişilik balkonlu konferans salonu yer alıyor. ⬚⬤