"Ekoloji ve Kimya" Konulu Karikatür Yarışması Sonuçları, Sergi ve Ödül Töreni

🔴"Ekoloji ve Kimya" Konulu Karikatür Yarışması Sonuçları belirlendi. Yarışmanın ödül töreni ve sergisi, 20 Ocak'ta "Ekoloji ve Kimya Söyleşi" ile birlikte TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi'nde düzenlenecek.."Ekoloji ve Kimya" Konulu Karikatür Yarışması Sonuçları, Sergi ve Ödül Töreni..

Yarışmaya 89 çizer 145 çalışma ile katıldı. Yapılan değerlendirme sonucunda çalışmalar arasından seçilen derece, mansiyon ve sergiye değer ödülleri kazananlara, ödül kazandıkları taraflarına bildirildi..


"Ekoloji ve Kimya" Konulu Karikatür Yarışması Sonuçları belirlendi. Yarışmanın ödül töreni ve sergisi, 20 Ocak'ta "Ekoloji ve Kimya Söyleşi" ile birlikte TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi'nde düzenlenecek. (Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi “Ekoloji ve Kimya” Karikatür Yarışması İstanbul)..

Ulusal kapsamda yapılan ve katılım süresi 22 Aralık 2017'de sona eren yarışmanın kazananları belirlendi.
Kimya Mühendisleri İstanbul Şubesi tarafından düzenlenen "Ekoloji ve Kimya" konulu karikatür yarışmasının sonuçları, 4 Ocak 2018 Perşeme günü toplanan juri üyelerince belirlendi.
Yarışmaya 89 çizer 145 çalışma ile katıldı. Yapılan değerlendirme sonucunda çalışmalar arasından seçilen derece, mansiyon ve sergiye değer ödülleri kazananlara, ödül kazandıkları taraflarına bildirildi.
Yarışmanın ödül töreni ve sergisi, 20 Ocak 2018 Cumartesi günü saat 14.00'te, "Ekoloji ve Kimya Söyleşi" ile birlikte TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi'nde düzenlenecektir. ⬢
---------------
Yarışma Kuralları >>
Etkinlik Sayfası >>

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi
0216 449 37 10-11-12
Caferağa Mah. General Asım Gündüz Cad. 
(Bahariye Cad.) No:37 
Yeğiner Apt. B Blok K:4 D:7 
Kadıköy-İstanbul