24 Ocak 2018 Çarşamba

“Ekoloji ve Kimya” Karikatür Yarışması Sonuçları

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi'nin üçüncüsünü düzenlediği Ekoloji ve Kimya” konulu karikatür yarışması sonuçlandı. Yarışmaya 89 kişi toplam 145 çalışma ile katıldı.. TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 2015 yılında düzenlediği “Savaş İçin Değil Barış İçin Kimya” konulu karikatür yarışmasının devamı niteliğindeki..


“Ekoloji ve Kimya” Karikatür Yarışması Sonuçları..

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi'nin üçüncüsünü düzenlediği Ekoloji ve Kimya” konulu karikatür yarışması sonuçlandı. Yarışmaya 89 kişi toplam 145 çalışma ile katıldı..

TMMOB Kimya Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 2015 yılında düzenlediği “Savaş İçin Değil Barış İçin Kimya” konulu karikatür yarışmasının devamı niteliğindeki üçüncü yarışması “Ekoloji ve Kimya” konusunda yapıldı. 89 çizerin toplam 145 çalışma ile katıldığı yarışmanın birinciliğini İsmail KAR'ın eseri kazanırken, İkinciliği Mustafa YILMAZ ve Üçüncülüğü de Emre SÖNMEZ aldı.
Son katılım tarihi 22 Aralık 2017 olan yarışmanın ödül töreni ve seregi açılışı 20 Ocak 2018 Cumartesi günü İstanbul'da yapıldı. Yarışmanın sergisi 28 Ocak 2018 tarihinde kadar Şube salonunda açık kalacak.

Kazananlar
Birincilik Ödülü:
İsmail KAR
İkincilik Ödülü:
Mustafa YILMAZ
Üçüncülük Ödülü:
Emre SÖNMEZ
Mansiyonlar:
Murat SARI
Kürşat ZAMAN
...
Jüri Teşvik Ödülü:
Yankı BALKAN
---------------
Yarışma Kuralları ->>>
Web ->>>
(Kaynak: kmo.org.tr)