1.01.2018

Cartoon Colors Yayıncılığı

1 eylül 2010'da yayın yaşamına başlayan Cartoon Colors karikatür haber sayfası, geride bıraktığı 7 yıllık sürede karikatür, mizah ve sanat adına en iyiyi sunmaya çalıştı. İçinde bulunduğu 8. yılında da aynı kararlılık ve anlayışla yayınını sürdürecektir.. 1 eylül 2010'da yayın yaşamına başlayan Cartoon Colors karikatür haber sayfası, geride..


Cartoon Colors Yayıncılığı..

1 eylül 2010'da yayınlanmaya başlayan Cartoon Colors karikatür haber sayfası, geride bıraktığı 7 yıllık sürede karikatür, mizah ve sanat adına takipçilerine en iyiyi sunmaya çalıştı. İçinde bulunduğu 8. yılında da aynı kararlılık ve anlayışla yayınını sürdürecektir.

1 eylül 2010'da yayın yaşamına başlayan Cartoon Colors karikatür haber sayfası, geride bıraktığı 7 yıl süresinde karikatür, mizah ve sanat adına takipçilerine en iyiyi sunmaya çalıştı. İçinde bulunduğu 8. yılında da aynı kararlılık ve anlayışla yayınını sürdürecektir.
Cartoon Colors sayfası; 'Syria Cartoon'un Ekim 2017'de 2.sini düzenlediği "2017'nin En İyi Karikatür Websitesi" anketinde okuyucularının ilgi ve desteği ile üçüncülüğe layık görülerek haklı bir gurur elde etmiştir. Bunun bir başlangıç olduğunu düşünerek daha iyisini yapabilme gayreti içindeyiz. Bu bilinçle yolumuza devam ediyoruz.
 Cartoon Colors'a Üçüncülük Ödülü Haberi >NELER VAR...
Etkinlikler:
Yurtiçinde gerçekleşen ve Cartoon Colors olarak ulaşabildiğimiz karikatür ve diğer sanat dallarıyla ilgili haber ve fotograflar.
 Etkinliklere buradan ulaşabilirsiniz >

Web Sayfaları..
Yurtiçi ve yurtdışından yayım yapan karikatür, illüstrasyon, grafik, animasyon vd. gibi sayfaların alfabetik web bağlantı listesi. Bu listeler 'Kişisel' ve 'Genel' kategorilerine ayrılarak gruplandırılmıştır.
 Web Sayfalarına buradan ulaşabilirsiniz >

Yarışma Sonuçları..
Yurtiçi ve yurtdışı karikatür yarışmalarının 2013 yılndan başlayarak günümüze kadar olan sonuçlarının yer aldığı sayfalardır.
 Yarışma Sonuçlarına buradan ulaşabilirsiniz >

Eski Yarışmalar..
2013 yılından bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında gerçekleşmiş karikatür yarışmalarının katılım kurallarını içeren haberlerinin ülkelere göre listesi.
 Eski Yarışmalara buradan ulaşabilirsiniz >

Yeni Yarışmalar..
İçinde bulunulan ve yeni gelecek yıl(lar)da yapılacak karikatür yarışmalarının tarih sırasına 
göre haber bağlantılarının sıralandığı sayfa.
 Yeni Yarışmalara buradan ulaşabilirsiniz >

Desen..
Çizerlerin farklı ortamlarda, etkinliklerde, sergilerde ya da yolculuklarda çiz(iktir)dikleri desenler, portre karikatürler vb. çizimlerin yer aldığı bir sayfa.
➥ Ayaküstü desenlere buradan ulaşabilirsiniz >

Karikatürcü Fotografları..
Cartoon Colors objektifinin, çizerleri anlık yakaladığı siyah-beyaz fotograflar sayfası. Belki sizin de fotografınız bu sayfadadır.
 Karikatürcü Fotograflarına buradan ulaşabilirsiniz >

Gönderi Adresi..
Tüm gönderilerinizi cartooncolorsblog@gmail.com E-mail adresimizden bize ulaştırabilirsiniz.

Reklam-İlan..
Sayfamıza vereceğiniz reklam, ilan ve duyurularınız dünyaya ulaşır, geniş kapsamlı görünür olur ve farkındalığını arttırır.  
Bir sanat yarışması, festival, imza günü, sergi, panel veya her hangi bir kültürel etkinliğinizin duyurusunu buradan yapabilirsiniz. 
Ücret karşılığı karikatür portre mi çiziyorsunuz? Cartoon Colors'a vereceğiniz küçük bir duyuru ile, dünyanın her yerinden sipariş almanız mümkün.
Grafik tasarımcıları, kitap resimleyenler.. müşterileriniz size buradan daha kolay ulaşsın..
Ya da bulunduğunuz alan bunlardan farklı olabilir. Bu anlamda da her türlü reklamınız Cartoon Colors sayfalarında rahatlıkla yer alabilir.
Reklam İrtibat için: cartooncolors1@gmail.com
➥ Geniş Bilgi >