Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

5. Kalder Bursa Uluslararası Karikatür Yarışması Finalistleri

Bursa'da düzenlenen '5. KalDer Bursa Uluslararası Karikatür Yarışması'nın finalist karikatürleri belirlendi. Bir üst tura geçmeyi başaran 112 adet karikatür, yarışmanın Facebook sayfasında yayımlandı..
'5. KalDer Bursa Uluslararası Karikatür Yarışması'nda ilk elemeyi geçen eserler belirlendi.

Katılım süresi 17 Ocak 2018'de sona eren Bursa'daki '5. KalDer Bursa Uluslararası Karikatür Yarışması'nın finalist karikatürleri belirlendi. 
Konusu "Dönüşümü Yönetmek" olan yarışmada bir üst tura geçmeyi başaran 112 adet karikatür, yarışmanın Facebook sayfasında yayımlandı..
Bu turu geçmeyi başaran eserler finalde ödül sıralaması için yarışacak.. 
Yarışma Kuralları / (TUR) >
Yarışma Kuralları / (ENG) >
Web: KalDer.org >
Kaynak & Karikatürler: Kalder- Facebook >


Finalist karikatürler ->>>
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.