31 Ekim 2017 Salı

Yarışma Konusu Düzeltmesi

Bursa'da bu yıl düzenlenecek olan "Uluslararası Kaplanlar Soğutma Karikatür Yarışması"nın konusu, şartname ve afişlerde farklı açıklanmış, bu durum yarışmacılar arasında belirsizlik ve karışıklığın ortaya çıkmasına neden

---

Yarışma Konusu Düzeltmesi..

Bursa'da bu yıl düzenlenecek olan "Uluslararası Kaplanlar Soğutma Karikatür Yarışması"nın konusu, şartname ve afişlerde farklı açıklanmış, bu durum yarışmacılar arasında belirsizlik ve karışıklığın ortaya çıkmasına neden olmuştu..


İrtibat kurduğumuz yetkililer Anadolu Karikatürcüler Derneği Başkanı Sayın Ahmet AYKANAT ile Kaplanlar Soğutma İç İletişim Uzmanı ve Yarışma Organizasyon Sorumlusu Sayın Derya SÖNMEZ, gerekli açıklamayı yaparak konunun netleşmesini sağlamışlardır.
Yapılan açıklamaya göre; son katılım tarihi 31 Aralık 2017 (Pazar) olan yarışmanın konusu "Çevre ve İklim Değişikliği" olarak netlik kazanmıştır.

Konu önce "Çevre ve Soğutma" olarak belirlenmiş fakat daha sonra "Çevre ve İklim Değişikliği" olması kararlaştırılmış. Ancak bu değişiklikle ilgili Türkçe şartname, haber sitelerinde güncelleştirilmediği için kısa süreli bir karışıklığa neden olmuştu.
---------------
İletişim Bilgileri: 
Organizasyon Sorumlusu: Derya SÖNMEZ
Tel: + 90 224 261 05 73 (667)
E-mail: dsonmez@kaplanlar.com
Web: http://www.kaplanlar.com/
Yarışma Kuralları (Türkçe) >>
Yarışma Kuralları (İngilizce) >>
Kaynak: Anadolu Karikatürcüler Derneği >>