Las Vegas'da Konsere Saldırı

🔵Amerika tarihinin en kanlı saldırısı Las Vegas'da yaşandı. 64 yaşındaki ABD'li saldırgan, bir otelin 32.  katından konser alanındakiler üzerine ateş açtı. Olayda 59 kişi öldü 527 kişi yaralandı.. Saldırganın, konser alanının hemen yanında..Las Vegas'da Konsere Saldırı..

Amerika tarihinin en kanlı saldırısı Las Vegas'da yaşandı.
64 yaşındaki ABD'li saldırgan, bir otelin 32.  katından konser alanındakiler üzerine ateş açtı. Olayda 59 kişi öldü 527 kişi yaralandı..


Saldırganın, konser alanının hemen yanında bulunan Mandalay Bay Oteli'nin 32. katında tuttuğu odadan ateş açtığı ve daha sonra intihar ettiği açıklandı..


Concert Attack in Las Vegas

The bloodiest attack on America's history was in Las Vegas.
A 64-year-old US aggressor fired at a concert hall on the 32nd floor of a hotel. 59 people were killed and 527 injured.
It was announced that the attacker opened fire on the 32nd floor of Mandalay Bay Hotel, located next to the concert site, and then committed suicide.
***

Amerika tarihinin en kanlı saldırısı Las Vegas'da yaşandı.
64 yaşındaki ABD'li saldırgan, bir otelin 32.  katından konser alanındakiler üzerine ateş açtı. Olayda 59 kişi öldü 527 kişi yaralandı..
Saldırganın, konser alanının hemen yanında bulunan Mandalay Bay Oteli'nin 32'nci katında tuttuğu odadan ateş açtığı ve daha sonra intihar ettiği açıklandı.

ABD'nin Nevada Eyaleti'ndeki Las Vegas kentinde düzenlenen "Route 91 Harvest" isimli country müzik festivali kapsamında, 01 Ekim 2017 Pazar gecesi bir açık hava konseri yapılıyordu. Festivale, yaklaşık 22 bin kişinin katıldığı tahmin ediliyor.

Bir saldırgan, Mandalay Bay Oteli’nin 32. katından kalabalığın üzerine ağır silahla ateş açtı. İlk silah seslerinin yerel saatle 22.00'de (TSİ 08.00) duyulduğu bildirildi.
Yaşanan bu korkunç olayda 59 kişi öldü, 527 kişinin de yaralandı.
Polis, saldırganın 64 yaşında bir erkek olduğunu açıkladı. Saldırganın ölü ele geçirildiği, Asya kökenli olduğu tahmin edilen arkadaşı Marilou DANLEY’in yakalandığı ifade edildi.  Reuters’ın haberine göre saldırıyı terör örgütü IŞİD üstlendi.
Saldırganın, konser alanının hemen yanında bulunan Mandalay Bay Oteli'nin 32'nci katında tuttuğu odadan ateş açtığı ve daha sonra intihar ettiği açıklandı. (Basın'dan..)

   

   

   

    
   

   

   

   

   

    

   

   

   


FOTOGRAFLAR


   

   

   

***

İsim Listesi:
Actuen Dessins.(F)
Andrey KLIMOV
Anne DERENNE - France (F)
Ba BILIG - China (CN)
Dario
Dino
Elle KAPPA
Lectrr - Belgium (B)
Luc DESCHEEMAEKER - Belgium (B)
Marian KAMENSKY
Mario NATANGELO
Michael KOUNTOURIS - Greece (GR)
Murat SAYIN
Niels Bo BOJESEN
Nuhsal IŞIN
Paolo LOMBARDI - Italy (I)
Pat BAGLEY - "The salt Lake Tribune"
Patricio MONERO
Ruben L. OPPENHEIMER
Steve GREENBERG
Steve SACK

---
Galeriler >>