Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

Süleyman SEBA'nın Hayatı Animasyon Filmi Oldu

Beşiktaş Kulübü'nün Onursal Başkanı Süleyman SEBA'nın animasyon filmi yapıldı.. Film, SEBA'nın 3. vefat yıldönümü için hazırlandı..
Kabataş Erkek Liseliler Derneği'nin katkıları ile Başkan SEBA'nın ölüm yıldönümü anısına hazırlanan film, Koff Animation'ın kaptanı Gökhan OKUR'un yönetmenliğinde izleyici karşısına çıktı.

Süleyman SEBA'nın hayat hikayesini gerçek üstü bir anlatımla ele alan animasyon filmi sanal ortamda yayınladı.

Bu arada animasyonun dijital ortamdan elde edilecek gelirinin bir kısmının, 1946 yılında Kabataş Erkek Lisesi'nden mezunu olan Süleyman SEBA'nın adına kurulan Kabataş Erkek Liseliler Derneği Süleyman SEBA Burs Fonu'na bağışlanacağı bildirildi.

5 Nisan 1926 doğumlu Süleyman SEBA, 13 Ağustos 2014'de yaşama veda etmişti.

(Kaynakhttp://www.cumhuriyet.com.tr/video/video_spor/800555/Suleyman_Seba_nin_hayati_animasyon_filmi_oldu.html)"Seba"
Animasyon Film
Yönetmen: Gökhan ONUR
(Koff Animatiaon)
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.