Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

Ara Bölge'de Karikatür Sergisi

Unite Cyprus Now – Kıbrıs Türk Karikatürcüler Derneği İşbirliği ile Ara Bölge'de Karikatür Sergisi..
Barış ve Birlik etkinlikleri gerçekleştiren Unite Cyprus Now, Kıbrıs Türk Karikatürcüler Derneği işbirliği ile 11 Ağustos 2017 Cuma günü 19:00 – 20:00 saatleri arasında Lokmacı geçiş noktasındaki Ara Bölge’de açık havada ve ip üzerinde bir karikatür sergisi gerçekleştiriyor.
         
Birleşik Kıbrıs, Kıbrıs'ta barış, dostluk, dayanışma, Kıbrıs'ta yeniden ve birlikte yaşam konularının yansıtılacağı karikatür sergisinde Kıbrıslı Türk çizerlerinden Arif A. ALBAYRAK, Dolgun DALGIÇOĞLU, Hüseyin ÇAKMAK, M. Serhan GAZİOĞLU, Mehmet ULUBATLI, Musa KAYRA, Mustafa C. AZİZOĞLU, Mustafa TOZAKİ ve Zafer TUTKULU^nun toplam 74 adet karikatürü yer alacak.


Arif A. ALBAYRAK


Dolgun DALGIÇOĞLU


Hüseyin ÇAKMAK


M. Serhan GAZİOĞLU


Mehmet ULUBATLI


Musa KAYRA


Mustafa C. AZİZOĞLU


Mustafa TOZAKİ


Zafer TUTKULU
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.