2. Portre Karikatür Şenliği

Bayraklı Belediyesi 2. Portre Karikatür Şenliği 16 Eylül'de Bayraklı Sevgi Yolu'nda yapılacak. Etkinlikte 10 çizer ücretsiz çizeceği portreleri belediye adına sahiplerine hediye edecekler.. Bayraklı Belediyesi karikatür ve mizah alanında etkinliklerini sürdürüyor. “İç ve Dış Göçler” i konu alan 3. ulusal karikatür yarışmasının yanı sıra Türkiye’de ilk..
---

İzmir'de 2. Portre Karikatür Şenliğine 11 çizer katılıyor..

Bayraklı Belediyesi karikatür ve mizah alanında etkinliklerini sürdürüyor. “İç ve Dış Göçler” i konu alan 3. ulusal karikatür yarışmasının yanı sıra Türkiye’de ilk kez Aforizma (Duvar Yazıları) yarışması da gerçekleştirdi. 


Bayraklı Belediyesi karikatür ve mizah alanında etkinliklerini sürdürüyor. “İç ve Dış Göçler” i konu alan 3. ulusal karikatür yarışmasının yanı sıra Türkiye’de ilk kez Aforizma (Duvar Yazıları) yarışması da gerçekleştirdi. 

Dört (4) yıldır aralıksız yapılan karikatür atölyesine yüzlerce çocuk katılıyor. Yine Türkiye’nin tek belediye mizah dergisi Bayraklı 2 yıldır yayınlanıyor.

Geçen yıl ilki yapılan portre karikatür şenliğinin ikincisi 16 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek. Bayraklı sevgi yolunda 10 çizer halkın portrelerini gün boyu ücretsiz çizecek, belediye adına hediye edecek.

Şenliğe katılacak olan karikatüristler: 
Bilal AKAY
Birol ÇÜN
Burak AKERDEM
Hüseyin ESEN
Lütfü ÇAKIN
M. Ali GÜNEŞ
Mehmet TEVLİM
Menekşe ÇAM
Ozan ÇAVDAR
Turan İYİGÜN                                    
Mustafa YILDIZ (Koordinatör)