- Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... - Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... - 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... - - 'Bizim Gazete' 11 Şubat 2018 Sayısı. PDF.......... - Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... - Cartoon Colors'a Haberlerinizi,.......... Karikatürlerinizi,.......... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,.......... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

22.07.2017

Karikatür.. Salih KÜTÜKÇÜ

Galatasary futbol takımı tarihinde ilk kez bu kadar erken Avrupa kupalarına veda etti..Galatasaray’dan Avrupa kupalarına erken veda
UEFA Avrupa Ligi ikinci ön eleme turunda 2-0 yenildiği maçın rövanşında İsveç temsilcisi Östersunds’la evinde 1-1 berabere kalan sarı-kırmızılı ekip, organizasyona veda etti. 

Avrupa kupalarındaki en erken elenmesini yaşayan Galatasaray, "Tromsö faciası"nın ardından 12 yıl sonra, mutlak favori olduğu bir eşleşmeden daha hayal kırıklığıyla ayrıldı.

Salih KÜTÜKÇÜ
Türkiye

CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.