Birol ÇÜN 40. sanat yılı karikatür sergisi. 20 Şubat - 17 Mart 2018. Konak Belediyesi Neşe ve Karikatür Müzesi, İzmir.......... Yener ÇAKMAK karikatürleri sergisi. 10 Şubat-06 Mart. Karikatür Evi, Kadıköy.......... Muhittin KÖROĞLU ve Raşit YAKALI. Söyleşi 24 Şubat Cumartesi, 15:00, Karikatür Evi, Kadıköy.......... 'Terörizmin Sonu' karikatür yarışması yeni son tarih 1 Mart 2018, Tahran, İran........... 'Bizim Gazete' 18 Şubat 2018 Sayısı. PDF >.......... Ahmet Ümit AKKOCA karikatür sergisi. 3-28 Şubat 2018, İBB karikatür ve Mizah Merkezi, İstanbul.......... Cartoon Colors'a Haberlerinizi,..... Karikatürlerinizi,..... Portre Çizimlerinizi gönderebilirsiniz,..... Duyuru ve Reklamlarınız için irtibat kurabilirsiniz..

2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü Sonuçları

Çin Halk Cumhuriyeti'nin başkenti Pekin'de düzenlenen '2017 Uluslararası En İyi Mizah Sanatçısı Ödülü' sonuçları açıklandı...

13.05.2017

"Keyifli Yaş Alma" Ödül Töreni Yapıldı..

Karikatür ve resim yarışmasında kazananların ödülleri bir törenle verildi..
İzmir'de düzenlenen UKEYF “Keyifli Yaş Alma” Ulusal Karikatür Yarışması 2017" ödül töreni 11 Mayıs Perşembe günü yapıldı.

"Fuarİzmir" alanında gerçekleştirilen törene, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz KOCAOĞLU ve eşi Türkegül KOCAOĞLU, Buca
Belediye Başkanı Levent PİRİŞTİNA ve fuarda bir söyleşide yer alacak ünlü sinema oyuncusu Ediz HUN da katıldı. 

Resim ve karikatür yarışmasının ödüllerinin bir arada dağıtıldığı törene birincilik ödülü sahibi Menekşe ÇAM, ikinci olan Sadık PALA, üçüncü olan Muammer KOTBAŞ ile mansiyon ödüllerini kazananlardan Taner SARIÇAM ve Yavuz MAMAÇ katıldılar. Yarışma ve fuar organizasyonunda görev ve sorumluluğu bulunan Ömer ÇAM da törende hazır bulundu. 

"Uluslararası 'Keyifli Yaş Alma' Konferansı ve Fuarı" kapsamında açılan karikatür yarışma sergisi fuar süresince açık kalacak.


(Foto Kaynak: İzmir BB web)


(Fotograflar: CartoonColors)
CartoonColors'da yayımlanan yazı, görsel ve videoların fikri sorumluluğu sahiplerine aittir.